[ad_1]

جیپور با شکوه شهر صورتی هند بود که پس از حکومت راجپوت و خانواده سلطنتی; از این رو در فرهنگ های سنتی به طور گسترده به دنبال در سراسر شهرستان و حتی امروز. هیجان انگیز فرهنگ متفاوت از سنتی به مدرن گمرک ارائه می دهد امکانات بسیار زیاد برای یک اقامت به یاد ماندنی. هیچ قحط و غلا از مکان های توریستی در جیپور و نیز وجود دارد کاملا خوب جاذبه های توریستی در نزدیکی جیپور به عنوان به خوبی. شهر مشهور است برای آن ارزش های سنتی و معماری و اهمیت تاریخی و همچنین برای آن همانند آرایه ای از ترشح بزاق جیپور ظرافتهای مانند kadhi, gatte کی سبزی سنگر کی سبزی, dal کی kachoudi, mishri mawa, dal-bati-churma ،

اگر شما به دنبال برای سنتی Jaipuri مواد غذایی و سپس شما همیشه می توانید به یکی از این رستوران های شگفت انگیز-

Apno Gaon رستوران: یک ترکیب شگفت انگیز از دختر تازه راجستان غذاهای سنتی موسیقی و سرگرم کننده عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد این است که خدمت در این رستوران است. نیز وجود دارد یک زمین بازی برای کودکان و هیجان انگیز شتر سواری را تجربه ناهار خوری خود را بیشتر از همه به یاد ماندنی است.

Aangan: یک رستوران عجیب و جالب با ویژگی های سرگرم کننده و متخصص در غذاهای سنتی و فعالیت های مانند ‘Bhopa’ و ‘Kachhi Ghodi’ است که باید بازدید در جیپور به روز کردن جوانه های چشایی خود را و ذهن است.

کباب فروشگاه الهی برای Mughalai دوستداران مواد غذایی. دلپذیر گیاهی و غیر گیاهی Mughalai غذاهای خدمت این شهر بهترین آشپز با فریبنده محیط.

دلفین: در این دوران مردم برای طلب چیزی که خوشمزه است و سریع خدمت کرده است. برای آنها باید امتحان خواهد بود دلفین. آن است که سریع و در خدمت بهترین فست فود غذاهای با نمایش پانوراما از Ariavali تپه و نفس گیر زبانی.

گت: برای نمونه غذای هندی, گت, سرازیر شدن آب دهان در خدمت غذاهای هندی در حالی که سرگرم کننده foodies با رقص محلی و سرگرم کننده برنامه های فرهنگی در این روستا رستوران.

رستوران چهار فصل: شاعرانه چند رستوران به فرو نشاندن عطش خود را برای خوشمزه بخورید غذاهای مانند قاره ای و چینی و هندی و غذاهای شیرین و غیره را می توان در این حيرت معطر رستوران.

Muskan: اگر شما برای تعطیلات با شریک زندگی خود را و می خواهید برخی از حفظ حریم خصوصی و سپس شما باید برای انتخاب کردن این شکوه رستوران. را انتخاب کنید از هر یک از چهار چمن و نور شمع شام تحت مسحور ستاره.

برای کسانی که با شیرین دندان سعی کنید Jal Mahal یخ سالن بستنی. اگر فضای داخلی نیست اما قریب به اتفاق برخی از شگفت آور خوشمزه با طعم بستنی و eggless کیک در اینجا خدمت در سودآور قیمت.

جدا از این foodies همیشه می توانید سعی کنید از کوچک dhabas و خیابان مواد غذایی که در خدمت لذیذ پرکننده برای جوانه های چشایی شما. بازدید جیپور خوردن در برخی از بهترین رستوران های شهر و کشف مکان های جدید نه تنها در اما همچنین جاذبه های توریستی در نزدیکی جیپور به عنوان به خوبی.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *