[ad_1]

خبرگزاری فارس: مجتبی سرآسیایی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد:‌ بابت کرونا یک دنیا نگرانی داریم و حداقل در مشهد شرایط نرمال نیست. روزانه خبرهای تلخی می‌شنویم و فکر می‌کنم اگر بالاتر از قرمز، رنگی وجود داشت مشهد در آن وضعیت قرار می‌گرفت.

سرمربی شهرخودرو افزود: امیدوارم در بازی فردا در وهله اول سلامتی بازیکنان، کادر و اعضای برگزارکننده در اولویت باشد و بعد بتوانیم بازی را با پیروزی تمام کنیم.

وی یادآور شد: علی نعمتی و فرشاد فرجی از دفاع وسط‌هایمان محروم هستند، یکی دو مصدومیت جزئی مانند حسن جعفری که با سعی و تلاش تیم پزشکی چند روز گذشته به تمرینات اضافه شد، سعید صادقی نیز متأسفانه دیروز مصدوم شد که باید ببینیم امروز و فردا در چه شرایطی قرار دارد.

سرآسیایی در خصوص مشکلاتی که برای سرلک و جعفری با شکایت نساجی به وجود آمد، گفت: حمیداوی، مالک باشگاه در رابطه با مشکل به وجود آمده پیگیری‌های خوبی داشته و تعاملات خوبی با باشگاه نساجی به‌وجود آمد، امیدواریم با برگزاری جلسه استیناف، مسئله مربوط به نقل و انتقالات شهرخودرو هم حل شود، البته ۴ ماه محرومیت سرلک و جعفری خود به خود با این تعطیلی به پایان رسید.

سرمربی شهرخودرو در خصوص جدایی میرو گفت: او یک ماه دیرتر به ما اضافه شد، وقتی هم که آمد، دیدیم از نظر بدنی و تاکتیکی آماده نیست و یک ماهی کار داشت که به شرایط مطلوب برسد، که تا آن موقع بازی‌هایمان تمام شد و قرار شد باشگاه تصمیم مناسبی بگیرند.

وی ادامه داد: کوزین، دستیار ایتالیایی تیم نیز ۱۰ روز است که به مشهد برگشته و کمک زیادی به همراه سایر دستیاران به من می‌کند.

سرآسیایی درباره ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: آخرین خبری که ما داریم این است که قرار شده بازی‌ها به صورت مجتمع و در یک کشور برگزار شود، اما هنوز تاریخ و شرایطش را به ما اعلام نکردند، با اتفاقاتی که این چند وقت رخ داد متوجه شدیم موافقت و مخالفت ما اهمیت ندارد، در شرایط خاص کرونا متضرر می‌شویم اما چاره‌ای جز تمکین نداریم.

سرمربی شهرخودرو خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن تیم قابل احترام، پرمهره و تاکتیکی است و نباید گول شرایط این تیم در جدول را بخوریم، بازی بسیار سختی در پیش داریم و باید با تمرکز کامل و اتحاد تیم و با دعای خیر هوادارانی که جایشان خالی است، بازی‌ اولمان را با سربلندی پشت سر بگذاریم.

 

[ad_2]

Source link

Tagged : # #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.