[ad_1]

آنچه که این افراد درک نمی کنند که مین دریایی بسیار آسان به طبخ و با کمی مراقبت از آنها می توانید با تهیه یک غذای خوشمزه است که هیجان دوستان و خانواده خود را.

گوشت خرچنگ بد خواهد شد نسبتا به سرعت پس از خرچنگ می میرد, پس, تازه, خرچنگ فروخته شده است زنده است. اگر شما نمی خواهید به طبخ خرچنگ بلافاصله بعد از شما به خانه و یا شما لازم نیست که یک آکواریوم راه اندازی t نگه داشتن آن در شما باید آن را به یخچال و فریزر. خرچنگ دریایی می توان نگهداری از آب در یخچال دولت تا دو روز. هنگامی که درجه حرارت قطره زیر یک نقطه خاص خرچنگ را به یک دولت از hibernations بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد آن خزنده در اطراف یخچال و فریزر. نگه داشتن آن را مرطوب بسته بندی آن را در برخی از حوله کاغذی مرطوب قرار داده و آن را در سردترین قسمت یخچال و فریزر خود را. مطمئن شوید که شما نگه داشتن آن را در ظرف شما آن را خریداری و یا محل آن را در یک ظرف باز. اگر شما آن را در یک ظرف مهر و موم شده از خرچنگ مرگ خواهد شد.

وقتی که می آید زمان به طبخ خرچنگ خود را, شما نیاز به تصمیم می گیرید چگونه شما می رویم به آن را انجام دهد. در حالی که برخی از مردم می خواهم به بخار یا کوره خود را خرچنگ, سریعترین و ساده ترین و محبوب ترین روش این است که آن را بجوشانید. به سادگی پر کردن یک قابلمه بزرگ با آب به اندازه کافی به طور کامل پوشش خرچنگ اضافه کردن 1 قاشق غذا خوری نمک برای هر لیتر آب و آن را به جوش آورد.

ترک خرچنگ در یخچال تا آب جوش است و شما آماده هستند تا شروع به پخت و پز. اگر خرچنگ در خواب زمستانی, دولت, شما می توانید آن را به آب بدون مبارزه. آب جوش را کشتن خرچنگ قبل از آن همیشه از خواب بیدار.

جوش خرچنگ بین تا پوسته تبدیل یک رنگ قرمز روشن. زمان پخت متفاوت خواهد بود بسته به اندازه از خرچنگ. دمای داخلی باید 180 درجه فارنهایت است.

اگر شما نمی خواهید برای مقابله با خرچنگ دریایی زندگی می کنند شما نیز می توانید خرید منجمد دم. اگر چه بسیاری از مردم احساس می کنید که یخ زده دم سست برخی از شیرینی شما را از پخت و پز خرچنگ دریایی زندگی می کنند, آنها هنوز هم خوشمزه است.

اگر شما می خواهید برای آماده سازی یک وعده غذایی است که واقعا تحت تاثیر قرار دادن مردم در نظر اضافه کردن تازه مین خرچنگ به منو. شما و مهمانان شما خوشحالم شما انجام خواهد شد.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *