[ad_1]

مهر نوشت: پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: داور دربی اشتباهاتی داشت که عمدتا به سود پرسپولیس بود و اگر این اشتباهات نبود استقلال در ۹۰ دقیقه پیروز می‌شد.

در مرحله نیمه نهایی جام حذفی غروب چهارشنبه سرخابی‌های تهران در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که شاگردان مجیدی در ضیافت پنالتی‌ها برنده این دیدار بزرگ شده تا بار دیگر راهی فینال جام حذفی کشور شوند.

اکبر کارگرجم پیشکسوت آبی‌پوشان در خصوص این دیدار گفت: بازی خوبی از دو تیم مشاهده کردیم و به جز دقایقی از نیمه دوم که بازی افت کرده بود، در سایر دقایق هر دو تیم با میل به پیروزی در زمین تلاش کردند. اوج هیجان را در دقایق پایانی بازی دیدیم که دو گل زیبا هم در آن ثانیه‌های آخر به ثمر رسید تا یک بازی دراماتیک را شاهد باشیم.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: استقلال بازی را خیلی خوب آغاز کرد و اگر بی رحمی فوتبال نبود آنها باید در پایان نیمه اول ۴ بر صفر به رختکن می‌رفتند نه یک بر صفر. چند موقعیت را بچه‌های خودمان از دست دادند و دروازه بان پرسپولیس هم در چند موقعیت واکنش‌های خوبی داشت.

کاپیتان پیشین آبی‌پوشان گفت: در شبی که همه بازیکنان استقلال خوب بودند، علی کریمی در نیمه اول بهترین بازیکن زمین بود و به خوبی کارگردانی و طراحی آبی‌ها را بر عهده داشت. تعویض اول پرسپولیس تعویض خوبی بود و تعادل را در مرکز زمین برقرار کرد. قائدی هم واقعا یک شب رویایی را سپری کرد تا یک کابوس واقعی برای مدافعان پرسپولیس باشد. با همه اینها به نظر من بهترین بازیکن زمین در این بازی میلیچ بود. میلیچ دو بار پاس گل داد و یک پنالتی حساس را هم گل کرد تا نقش پررنگی در این پیروزی داشته باشد.

کارگرجم در خصوص داوری این بازی گفت: حیدری در جریان بازی اشتباهات تاثیرگذاری داشت که اگر نبود یا کمتر بود استقلال در طول نود دقیقه به یک پیروزی خوب و با ارزش دست پیدا می‌کرد.

وی افزود: داور با بازیکنان پرسپولیس مهربان تر بود و در دادن کارت به بعضی از آنها مماشات کرد. به نظر من سیامک نعمتی در همان نیمه اول باید اخراج می شد و در حالی که بازی یک بر صفر به سود استقلال بود یک پنالتی واضح را هم روی فرشید اسماعیلی نگرفت.

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: استقلال از سد سپاهان و پرسپولیس در جام حذفی عبور کرد و طی کردن این مسیر سخت آنها را مستحق قهرمانی در این جام می کند و امیدوارم روز ۱۳ شهریور آنها به آنچه استحقاقش را دارند در شهر مشهد برسند.

[ad_2]

Source link

Tagged :

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.