[ad_1]

حیدرآباد یک دیگ ذوب از فرهنگ های مختلف و می تواند یک تجربه برخی از غذاهای خوشمزه از نقاط مختلف هند و جهان در برخی از رستوران های مشهور در این شهر است. شما می توانید لذت بردن تند Mughlai آشپزی, Andhra Thali قاره ای, تایلندی, چینی, مواد غذایی, و غیره. نیز وجود دارد چند Punjabi رستوران در حیدرآباد که در آن یکی می تواند طعم و مزه غذای خوشمزه پنجابی.

پنجابی رستوران در شهر ارائه طیف گسترده ای از Punjabi ظروف برای گیاهخواران و غیر گیاه خواران. گیاه خواران می توانید لذت بردن از غذاهای مانند Aloo مطر, Palak پنیر-پنیر و ثروت مكنت, مطر, Paneer Malai, کوفته, Punjabi Kadhi Dal Makhani ، برای غیر گیاه خواران وجود دارد مانند غذاهای Tandoori مرغ Makhani مرغ, کوفته و غیره. یک راه مناسب برای پایان دادن به یک وعده غذایی در یک پنجابی رستوران با یک لیوان Lassi محبوب به نام به عنوان Chhach که تند ماست.

معروف Punjabi رستوران در حیدرآباد:

وجود دارد بسیاری از Punjabi رستوران در حیدرآباد. برخی از آنهایی که محبوب:

ساغر Papaji Ka Dhaba: واقع در هانومان Tekdi در Abids این dhaba نیز یکی از قدیمی ترین پنجابی dhabas در حیدرآباد و حفظ طعم بسیار عالی. جایی است که به خوبی نگهداری می شود. آن را به یک بخش جداگانه برای خانواده ها. اگر شما طلب برای معتبر Punjabi سبک پخت و پز, پس از انجام بازدید از این محل. شما می توانید رسیدن به محل با در نظر گرفتن اول به سمت چپ بعد از تالار, بازار, Abids در حالی که اقدام نسبت به صفحه اصلی یدلایمخیرات.

Mohini رستوران: آن را یکی از برجسته مکان غذا خوردن در Basheerbagh و بسیار شلوغ در روز کاری برای ناهار. اما جمعیت کمتر خواهد بود در شب و آن است که زمان مناسب برای دیدار با خانواده است. پارکینگ نیز نه به عنوان یک مشکل در آن فراوان است در خیابان پارکینگ. رستوران ‘Zafrani بریانی’ مورد علاقه ظرافت برای برخی از مردم است. استاندارد دیگر پنجابی اقلام مانند مرغ فلفل, زنجبیل, مرغ, Jeera برنج و مرغ 65 نیز بسیار محبوب است.

Degchee: واقع در Habsiguda/Tarnaka منطقه آن را یکی از قدیمی ترین رستوران در آن منطقه شده است و همواره در خدمت خوب و معتبر پنجابی مواد غذایی برای چند دهه. یکی می شود طعم و مزه از معتبر Sarsoon ka Saag و Makke کی Roti در این محل است. می تواند یک تجربه با کیفیت خوب غذایی است که گران نیست. وجود دارد این است که مناسب و معقول در خیابان پارکینگ در مقابل رستوران.

Desh Punjabi Dhaba: این است که بسیار کوچک دور و مخالف قدیمی حیدرآباد بورس ساختمان Somajiguda. جاذبه های ویژه ای از این محل هستند و قیمت پایین آن و دهان آبیاری ظرف ‘Kalmi کباب’. اگر شما در اطراف این محل پس از انجام سعی کنید این ظرف شما قطعا آن را دوست دارم.

Jeet آشپزخانه: واقع در مقابل مک دونالد در Kharkhana منطقه می توان دریافت احساس از معتبر فرهنگ پنجابی در این رستوران است. شده است یکی از قدیمی ترین رستوران در Kharkhana منطقه است.

Reshmi Dhaba: این یکی دیگر از پیر رستوران واقع در پارک خط مورب مخالف, پیاده روی, رستوران. محیط خوب است و مواد غذایی به طور مداوم خوب است. این محل می تواند بازدید که به دنبال یک خوب Punjabi آشپزی در Secunderabad/بهشت منطقه است.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.