[ad_1]

گسترش “چاقو جرم” و خشونت های خیابانی یک نگرانی است که نگران کننده برای همه است. ضربه اثرات چنین رویدادی می تواند به شدت به زیان هر دو قربانی و مجرم هر چند شاید در راه های مختلف.

مجرم احساس قدرت عمل خود را در آن لحظه. او احساس هیجان زده و پر جنب و جوش و زنده. اما در بار آرام و دور از همسالان خود, زمانی که او به تنهایی با تصاویر از خون و خشونت در ذهن خود. شاید با مرگ یک انسان دیگر و یا خود آسیب شدید به مهر به او آگاهی و اعتبار به روح و روان خود احساس ممکن است بسیار با شکوه.

حداقل 37 نفر بوده است به ضرب چاقو و 62 به طور کلی کشته در لندن به تنهایی از آغاز سال است. دولت محلی سرزنش دولت به کاهش بودجه پلیس. دولت مقصر اصلی کمبود بودجه در دسترس است. پلیس سرزنش گسترش باندهای و فروشندگان مواد مخدر.

در حقیقت این کاملا محتمل است که همه اینها بخشی برای بازی است که واقعا کل داستان ؟ آیا این فقط یک مورد ساده از بیش از حد ممکن است گانگستر و به اندازه کافی پلیس یا ما نیاز به نگاه کمی عمیق تر?

تماشای یک فیلم مستند در مورد این موضوع به تازگی آن را به من زده است که پانزده سال در حال مصاحبه بود که صاحب یک شکار چاقو با لبه های دندانه دار به وضوح یک سلاح مرگبار بود نه یک روانی قاتل و نه پناه واقعی قصد مرگبار. دلیل اصلی او برای داشتن چنین سلاح هایی در اختیار او بود و حفاظت از خود. به عبارت دیگر این قاتل بالقوه بسیار وحشت زده و بسیار آسیب پذیر و نوجوانان.

یک جوان فرد پس از ترس اثرات اقتصادی تاکید کرد محیط خانه و مدرسه با سیستم اصلی جریان درسی است که در حالی که ترویج آموزش و پرورش به عنوان یک مسیر به موفقیت نتواند به آدرس واقعی تاثیر تبعیض و دیگر شیوه های ناعادلانه در “جهان ایده آل” دید و حس درونی از بازی جوانمردانه از جوان و بی گناه که به یقین از “کشتن و یا کشته شدن” قانون جنگل باعث می شود بیشتر حس و دارای ارزش بیشتری نسبت به دستیابی به موفقیت تحصیلی است.

بنابراین آنچه که در سمت چپ این فرد جوان به عنوان یک چشم انداز برای آینده خود را? آنچه که به احتمال زیاد نتیجه نهایی موفقیت از طریق آموزش و پرورش ؟ شاید پس از بیست سال از آموزش و پرورش رسمی و آماده سازی برای زندگی فردی است که در مواجهه با شدت محدود گزینه برای دستیابی به یک بالای فقر در سطح استاندارد زندگی.

تعداد بسیار کمی از بیست و پنج ساله و یا حتی سی ساله پس از فارغ التحصیل شدن و به دست آوردن پنج سال از تجاری تجربه می تواند راه رفتن را به یک کار که در آن آنها فرمان حقوق و دستمزد £30,000 یا £40,000 یک سال است که سطح درآمد مورد نیاز برای حفظ یک زندگی سالم در بسیاری از جوامع است. آن است که بیشتر احتمال دارد که بسیاری نمی خواهد که کار حتی به عنوان فارغ التحصیلان آنها در حال تنزل به رستوران ها و کافی شاپ ها.

با این تصویر در ذهن, راه, آموزشی, موفقیت, نگاه نه چندان جذاب است. اضافه کردن به این سطح از تبعیض و درمان ناعادلانه است که اعمال می شود در سراسر گروه های خاصی از جامعه مانند BMEs و یا زنان و تصویر می شود پایین سمت راست غیرجذاب حتی نامطبوعی است.

به طور طبیعی مفهوم تحمل 20 سال تلقین روند برای تضمین موقعیت اشتغال است که با او به سختی می تواند خود را تغذیه و حتی قادر به خرید یک خانه و همچنین عدم انتظار از درمان و یا پرداخت نسبتا کاملا نچسب است. در واقع در حال حاضر آن را می توان در این رده از “چرا من می خواهم به انجام این کار؟” وجود دارد برخی از راه های دیگر ؟

هر نوجوان در این سیاره می توانید ببینید که با توجه به سناریوی ارائه شده آنها را وارد یک دنیای تاریک از درد مشقت بار و رنج. جهان است که هر چند تعریف شده توسط ثروت مادی فراهم متوسط, فرد, بالغ, تعداد بسیار کمی از گزینه های در دسترس برای دستیابی به هر یک از امنیت مالی.

آنها در حال حاضر می تواند درک است که بدون پول و یا legitimated به معنی دستیابی بسیار زیادی از آن به صورت منظم وجود آنها یکی است که با غرق ترسناک ناشناخته, سوالات بی جواب ناامنی ابهامات و زندگی واقعی خطرات افزایش دادن حتی بیشتر از ترس افزایش اضطراب و خرد کردن سرخوردگی.

چه بافندگی در اینده چشم انداز نیست, المپیک طلا و شکوه اما نیازهای سازمان ملل متحد ملاقات و فقر و زندان و تباهی.

آنها هنوز هم باید به خواسته های خوب و ماشین خوب و خانه و لباس های زیبا. آنها هنوز هم جاه طلبی های زیبا, بچه ها, زندگی زیبا. چگونه آنها برای رسیدن به این هدف بدون امید موفقیت تحصیلی و یا انتظار از نمایشگاه درمان ؟

یک سوال بزرگ است. پس راه حل چیست ؟ پاسخ این است که البته “توسط هر معنی لازم است… “.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.