[ad_1]

من از آمدن به Chamonix مونت بلان در رشته کوه های آلپ فرانسه برای بیش از 10 سال در حال حاضر. در آن زمان من شاهد یک تغییر کامل در جهت در اخلاق از شهر. Chamonix بود یک بار برچسب ایبیزا دامنه در یک گزارش در مجله بار. آن را کاملا شبح وار این گزارش بود تقریبا به عنوان اگر یکی از ما باند یک راز است و خبرنگار برای بار آن را به عنوان روایت ما دقیق شب. این ChamJam بود در اثر کامل بر اطراف سن Bosse د Bosse مغول رقابت بین محلی دره که تشدید به یک حماسه تکمیل شامل یک هوا بزرگ رقابت مرز عبور و نیم لوله نمایشگاه است. که همراه با یک سیستم صوتی طنين انداز هیپ هاپ آهنگ در سراسر دره BBQ و بیش از حد مشروب الکلی ساخته شده واقعا خوب بار در دامنه های.

به طوری که این گزارش جزئیات شب آغاز شده و در apres ski بخشی دیوانه در آفریقای جنوبی نوار (من فکر می کنم شما ممکن است پیدا کردن آن استرالیا, Mr بار خبرنگار!) با کارکنان و نوار در بالای نوار ریختن شسته و رفته عکس مستقیما از بطری به روبترقی سران تشنه دوستدار فوتبال. توقف کوتاهی در Choucas بار برای برخی از تند و زننده به دنبال سبز عکس پس ما در بر داشت در یک کار باشگاه زیرزمینی که بدون دانش شما نمی دانید وجود داشته است. این باشگاه دفع خنکی. یک تعادل خوب از فرانسه و دیگر ملیت کارگران و دوستدار فوتبال پایین سقف کوبیدن آهنگ و فقط یک پرنیان در مورد آن و اگر شما نمی عرق کردن شما است که با داشتن سرگرم کننده!

گسترده ای چشم و آبجو سوخت revelers محتوای آن ندارد با چراغ در 2am نه به اندازه کافی سرگرم کننده و در عین حال پس از سفر در سراسر شهر به نئون روشن و آینه چادری گاراژ (به صورت محلی به نام GayRage) به چرخش باسن خود را بیشتر. قشنگ اما باشگاه که در آن برخی از بهترین شب ها بود!

آن زمان در حال تغییر است. میله در حال بسته شدن و bistros باز هستند. این Arbate بیشتر است – بدون اجازه خاموش بخار ماهانه دو بار در ظالمانه علاقه داشتن به لباس و رقص تریبون. قهرمانی در حال حاضر یک “منحصر به فرد” و مسخره قیمت نوار. مسخره است نه بیشتر در حال حاضر مغرور هند نوار/رستوران (هر چند بسیار خوب). L’Expedition است نه بیشتر. Dicks T-bar Cybar نوار ده مولینس ملکه Vic – رفته اند تا در دود – به معنای واقعی کلمه!)

بنابراین با آنچه که فکر می کنم به عنوان یک شکاف عظیم در بازار, میله, Chamonix تنها تر دیده می شود تا بازار bistros باز کردن. اسکی-ادم بیکار و تنبل در حال سقوط برای پول spenders. که گفت: Grands Montets میزبانی برف-پارک برای اولین بار در سال های بسیاری است. شاید ما را ببینید نیم لوله “کاتر” در نهایت از این بسته بندی که در آن شده است از چپ به زنگ در پایه Le Tour.

بزرگترین لو لو است پس از خرید یک ملک در زمان. یک آپارتمان یک خوابه را تنظیم من شاید EUR60,000. من فقط خریدم یکی برای بیش از سه برابر کردن که! من هنوز هم فکر می کنم این یک سرمایه گذاری خوب ، Chamonix است آن را تغییر اخلاق به یک رفت و آمد مکرر منحصر به فرد و وجود جاذبه آشکار از Mont Blanc – بالاترین قله در غرب اروپا است. بعلاوه با یک ویژه زمستان گرم همه چشم ها با اشاره به گرم شدن کره زمین و با Chamonix ارائه برخی از بالاترین مسیرهای اروپا می شود آن را حتی جذاب تر موقعیت برای خرید است.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *