[ad_1]

تخم مرغ می تواند به عنوان یک سالم و یک غذا خوشمزه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آماده سازی بسیاری از وعده های غذایی خوشمزه. از مواد غذایی خوشمزه است که می تواند ساخته شده از تخم مرغ و املت و نیمرو و تخم مرغ دو محبوب انواع مواد غذایی که می توان در هر گوشه از جهان. حتی اگر املت و تخم مرغ نیمرو همان نگاه وجود دارد چند تفاوت های بین آنها را.

تخم مرغ نیمرو در واقع تخم مرغ که هم زده زمانی که پخته شده. اما املت بریزید برخی از دیگر مواد موجود در آن است. که مهم ترین تفاوت بین یک املت و تخم مرغ است. حتی اگر روش پخت و پز تخم مرغ نیمرو راحت تر از آشپزی املت برخی از کار مردم در پخت و پز در نهایت در تخم مرغ نیمرو زمانی که آنها سعی می کنید برای تهیه یک املت. املت برخی از مواد غذایی دیگر شامل به آن را خوشمزه است. آنها اغلب بدبختانه مانند نان شیرین و پهن به رنگ. تخم مرغ نیمرو فقط از دست دادن و املت است که در آن تمام تخم مرغ ها را با هم همراه مورد علاقه خود را با پر کردن.

فرایند پخت و پز املت و نیمرو و تخم مرغ و کمی متفاوت از یکدیگر. به طور معمول افراد با استفاده از تخم مرغ فروشان هنگام تهیه املت. کسانی فروشان کمک زیادی به جلوگیری از ضرب و شتم تخم مرغ را به فراموشی سپرده است. آب اضافه شده است در طول فرآیند پخت و پز به اضافه کردن بیشتر fluffiness و گرما عرضه شده است واقعا برای پخت و پز بهتر. یک یا دو عدد تخم مرغ اضافه شده به صفحه همراه با حرارت متوسط و تخم مرغ دیگر اضافه شده به این مرکز پس از مدتی. دیگر مواد تشکیل دهنده است که همچنین به عنوان با شکوه هستند افزود: زمانی که تخم مرغ ها را در حالت مایع است. سپس آنها را جا به تخم مرغ و مصرف کننده دریافت خواهد شد این فرصت را به خوردن آن را با بدون هیچ زحمتی کمتر. یک بار به صورت مایع از دست رفته است املت خورده در حالی که نگه داشتن آن را بر روی صفحه. سپس املت تضعیف بر روی پلیت و آن را گرم می شود تا زمانی که قهوه ای رنگ است.

وقتی که می آید به تخم مرغ نیمرو روند کمی متفاوت است. پس از ضرب و شتم تمام تخم مرغ و کمی شیر یا خامه به آن اضافه میشود که آن را خوشمزه تر می کنند. برخی از مواد ضروری از جمله نمک نیز اضافه شده با استفاده از یک چنگال ، سپس این مخلوط ریخته و تابه داغ داشتن مقداری کره یا روغن در آن است. سپس آن را حرارت داده تا به رنگ قهوه تحت حرارت ملایم.

همانطور که می بینید روند پخت و پز تخم مرغ آسان تر است از فرایند پخت و پز املت. این روش پخت و پز خواهد شد کمی متفاوت است از کشوری به کشور است. تقلا تخم مرغ را می توان به عنوان سریع مواد غذایی به دلیل آن طول می کشد تنها چند دقیقه است. اما برای افرادی که نیاز بیشتر به مواد غذایی خوشمزه با برخی از پر کردن املت, بزرگ هستند. تخم مرغ لازم نیست چیزهای خوشمزه در داخل آنها مانند فلفل و ژامبون و دیگر موضوعات است. اما برای املت شما می توانید هر آنچه شما می خواهید و یک غذای خوشمزه.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *