[ad_1]

اصطلاح “مشغول بودن” یا ” من بسیار شلوغ و یا هر آنچه که دارای سطوح مختلف از تظاهرات معانی و دروغ است. البته هستند افرادی که واقعا شلوغ: مانند کسانی که با داشتن 9 تا 9 شغل با مسئولیت های بزرگ و طولانی ساعت رفت و آمد و یا تمام وقت زنان خانه دار که باقی می ماند بسیار مشغول کارهای روزانه از صبح زود تا اواخر شب و یا فروشندگان که ‘کسب و کار’ بستگی به خود ثابت حضور در پشت چرخ دستی خود را به عنوان زمانی که ممکن است و یا مغازه داران فروشندگان و مانند آن.

ما ذکر “معانی” و “دروغ” در این زمینه است. این صدا ، برای بسیاری از مردم شما باید سعی کنید به تعریف و درک خود مشغول بودن’ و همچنین شما باید سعی کنید برای دیدن از طریق دولت خود را از بسیار شلوغ وضعیت. به هر حال یافته های خود را هرگز کسب و کار خود را برای تضعیف و یا تمسخر و یا بازیگران داشتن چنین مردم! تنها کار شما این است که برای درک امور روشن به این سندرم از مشغول بودن و ثبت مشاهدات خود را.

زمانی که شما اتفاق می افتد به تماس بگیرید تا یکی از طولانی مدت خود را به دوستان s/او ممکن است فورا عذر خواهی, ” اوه, شما می دانید. به نظر من تماس با شما چند بار در سالهای اخیر اما من نگه داشتن بسیار شلوغ است این روزها… !’ در اینجا خود را تجزیه و تحلیل توانایی های خود را شمارش. شما باید سعی کنید رمزگشایی او آشکار ‘کسب و کار’ در فوق العاده از نظر هدف. S/او می تواند خیلی خوب بود شلوغ’ خمیده در بازو-صندلی با بهره گیری از نور خورشید برای مدت طولانی تنبل ساعت و یا گرفتن یک بعد از ظهر چرت زدن و یا داشتن یک گردباد زمان خرید به اطراف و یا lounging در رستوران ها و کافه ها و یا در نظر گرفتن حیوان خانگی سگ در شب گه-as-you-like دور. نه به ذکر است معمول رسانه های اجتماعی ‘کسب و کار’. شما می توانید ضبط مشاهدات خود را طبق یافته های خود را.

شما ممکن است تماس بگیرید تا کسی که در یک موضوع فوری و که ممکن است کسی پاسخ ” آه من بسیار شلوغ در این لحظه; لطفا از ذهن نیست… من با شما تماس بگیرد!’ آیا احساس بد در مورد آن است و هرگز انتظار برای دریافت یک تماس تلفنی. به جای آن سعی کنید رمزگشایی نگران وضعیت کسب و کار. که کسی می تواند خیلی خوب بود فقط مشغول زیرا ممکن است شما را به نام او/او در طول ساعت در زمانی که او/او علاقه نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم در حال چاک دار یا که s/او ممکن است داشتن یک زمان بزرگ با برخی کوچک-صحبت کردن مهمان. یا که s/او ممکن است ساخت معصوم برنامه ریزی برای بهینه سازی و حضور در احزاب/مراسم ازدواج/تولد/سالگرد آینده. فقط یافته های خود را.

برخی از موارد حتی نمی نیاز به تلاش برای رمزگشایی این خیلی شفاف به شما می دانید! مثل شما ببینید کسی دخالت کامپیوتر-مشت زدن به صفحه کلید scowling در نظارت بر ساخت یادداشت ها و همه که مشغول ظاهرا. شما می خواهید هرگز به برهم زدن او/او اما شرایط نیروی شما بخواهید یک اجباری سوال است که نیاز به فقط “بله/خیر” یا ” نود/لرزش سر,’ پاسخ از ‘مشغول کرد. شما برو جلو با وقفه. و این حزب در پاسخ ترین هجومی nastily و pugnaciously: ‘شما نمی توانید ببینید من خیلی مشغول هستم… شما احمق! چگونه شما جرات برهم زدن من ؟ شما باید درک کنند که زمانی که من در یک مسیر خاص من نمی تواند به مسائل دیگر… فقط دریافت که مستقیم… !’ شما ممکن است تعجب که چرا چنین وقت گیر ستیزه جو elaborations در حالی که s/او می تواند به حل و فصل موضوع در ثانیه! که آیا برای ‘کسب و کار’ در هر محیط و یا در محل کار یا خانه شما سابقه بوده است.

وجود دارد این است که ظاهرا هیچ پایان دادن به خود را ممکن است مشاهدات و ضبط شده است. بنابراین ما می خواهم به این نتیجه با بیشتر مشاهدات: افرادی که در کلاس ما که در آغاز به عنوان واقعا مشغول می گویند هرگز آنها مشغول هستند و هنگامی که شما مقابله با آنها را از نظر جسمی و یا بر روی تلفن; آنها همیشه پیدا کردن زمان برای دریافت و یا برقراری تماس شخصی و به خوش آمد می گوید و دیدار با مردم/دوستان در حالی که در این کار است. متاسفانه این ممکن است همچنین سوق دادن برخی از reactionaries در کنار شما کشف که این افراد نیست در واقع مشغول و رایگان ترین زمان! یکی جالب تر مشاهده می شود که آنهایی که مشغول امروزه با گوشی های هوشمند است که آنها حتی نمی تواند فکر می کنم از پاسخ دادن به تماس های تپنده در همان دستگاه! در یک کلام این سندرم از مشغول بودن موظف است به باقی می ماند یک گیج کننده انسان امر است. اما من و شما همیشه می توانید سرگرم کردن خودمان با ما مشاهدات و یافته ها. من واقعا در حال حاضر مشغول… !

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *