[ad_1]

تصور کنید که شما در شام. شما در حال خدمت فوق العاده, آب دهان, غذا با موسیقی بازی در پس زمینه. وجود دارد flavoursome عطری که از آشپزخانه. شما با کسی که شما احساس می کنید شاد و راحت و همانطور که شما نگاه کنید در اطراف شما می توانید ببینید که چگونه رنگارنگ دکور است.

در حال حاضر به عنوان شما تصور کنید در یک وضعیت که شما تصور یک جایی است که شما یک کولاژ از مکان های که در آن شما خورده و یا شما فقط آن را ساخت ؟ همه اینها به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید تصور کنید چه شام در رستوران خواهد بود.

راه شما جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد در اطراف شما است که از طریق حواس 5: شنیدن لمس و یا احساس طعم بینایی و بویایی.

همانطور که من در توصیف این رستوران در بالا شما تصور خود را از طریق حواس 5:

• حس بویایی باعث شده است تصور flavoursome عطر

• پخش موسیقی در پس زمینه باعث حس شنوایی و یا شنوایی

• حس طعم و مزه است که باعث تصویربرداری دهان آبیاری غذا

• احساسات باعث می شوند با تصور شخص شما با

• تصویربرداری دکور باعث حس بینایی یا تجسم.

راه شما را توصیف تجربه خود را از طریق حواس پنج گانه به علاوه یکی دیگر است که به نام خود صحبت کنید. این است که کمی صدای داخل سر خود را که تجزیه و تحلیل مسائل و مذاکرات را به شما. شما ممکن است فکر “چه صدای کمی که صحبت کردن به من”. که خود بحث.

فکر می کنم در مورد تجارب خود را در یک رستوران. که حس اصلی است که شما برای استفاده از تجارب خود را? دانستن این کمک می کند تا شما را به درک بیشتر در مورد چگونه شما یاد بگیرند.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *