[ad_1]

شهر نیویورک باز تعریف زندگی و چرخش آن در اطراف با 180 درجه است. در زمان آن ممکن است نگاه مانند بتن و فولاد بیابان و در زمان همان شهر ارائه می دهد خود را پارک مرکزی – که احساس می کند مانند یک رایگان-تصویب یک به دست آورده است زنده ماندن در این شرایط سخت شهر. نیویورک می تواند مهربان و سختی بر شما – اما من حدس می زنم یکی موافق این تغییرات شما به عنوان یک فرد بهتر است. نقل مکان به نیویورک می تواند تبدیل به یکی از بهترین فصل در زندگی است. با هزاران نفر از جوامع اقوام و نژادها و همه جنس مذاهب و زبان های متعدد – شهر نیویورک پناهگاه شما شبیه هیچ دیگر شهر می کند. یکی از بزرگترین پایتخت مالی جهان است و پرجمعیت ترین شهر در امریکا است. افتخار از آن وضعیت بودن قدرت های جهانی در شهر نیویورک – New York, majorly تحت تاثیر روند جهانی مربوط به مد, سرمایه گذاری, هنر, ادبیات, آموزش و پرورش, تجارت, تکنولوژی, سرگرمی و خیلی بیشتر. نیویورک یکی از بزرگترین بنادر در جهان است و آن را تقسیم به 5 بخش نیویورک یعنی: بروکلین و کوئینز منهتن استاتن آیلند و برانکس. ما آمده ایم تا با جابجایی کامل راهنمای برای شما. اجازه بدهید با یک نگاه: –

محل اقامت و محلات:-

هر چند متعدد وجود دارد مجلل و مناسب و معقول محلات در شهر نیویورک وجود دارد برخی از محلات که همه جانبه و تهیه کردن به همه چیز است که یکی را باید در نظر سهولت دسترسی به گزینه های حمل و نقل کیفیت در مدارس و مراکز بهداشتی و درمانی سودمند و دپارتمان فروشگاه های ایمنی عمومی محله و غیره. برخی از بهترین محلات که نمره بالا در این پارامترها عبارتند منهتن, چلسی, Midtown East و Gramercy.

Midtown East یکی از مجلل ترین و شیک محلات نیویورک با یاد شهرستان نشانه مانند میدان تایمز در مرکز راکفلر برادوی است. شما می توانید پیدا کردن باور نکردنی یک, دو, سه خوابه و آپارتمان استودیو در Midtown East اینجا.

منهتن: شناخته شده به عنوان یکی از اقتصادی بالا پایان محلات نیویورک منهتن خالص است ‘شهر-زندگی’. آسمان خراش های قوی رستوران لذیذ, جاذبه های محبوب مانند پارک مرکزی نیویورک وزارت امور خارجه کتابخانه و غیره. اقامت در منهتن می تواند طیف وسیعی از یکی دو اتاق خواب برای آپارتمان استودیو برای یک فرد مجرد است. ارزش برای پول طیف وسیعی از امکانات منحصر به فرد دقیقه به دور از ایستگاه لوله – این آپارتمان خواهد بود عملی ترین انتخاب برای شما در منهتن.

چلسی این محله به در اگر شما مانند یک پر جنب و جوش تر artsy و پر جنب و جوش محله احساس می کند که نزدیک به خانه. از نفیس گالری های هنری به بهترین مد و شگفت انگیز رستوران – چلسی است ‘العربي زندگی” برای ارائه به شما. عمدتا قرمز و یا قهوه ای و ماسه سنگ و یا آجر ساختمان در میان عصر جدید معماری معاصر – چلسی بهترین سرویس آپارتمان است که شما را فورا در خانه احساس راحتی کنید. با به طور کامل مبله آپارتمان مجهز آشپزخانه, بهترین از مبلمان در اتاق خواب – ما در تلاش برای شما را مانند شما هرگز به سمت چپ ‘صفحه اصلی’.

Gramercy: این محله ارزانی ‘انحصار” مثل هیچ کدام دیگر. از پارک خصوصی برای ساکنان بالا در مقیاس زندگی فضاهای سبز در اطراف آپارتمان لوکس – Gramercy را به شما ارائه همه چیز شما نیاز دارید بنابراین شما نمی خواهد که به حرکت در خارج از محله به معنای واقعی کلمه هر چیزی. پوشاک لوکس رسانه های کتابفروشی ها و کتابخانه های مدارس خوب – Gramercy تعریف خوب و استانداردهای زندگی. اتمام شگفت انگیز serviced apartments در Gramercy که باید به شما عطا با نگرانی زندگی با اعلان تعمیر و نگهداری, دولت از هنر و امکانات مبلمان مدرن و بی نظیر سهولت دسترسی به حمل و نقل عمومی.

آموزش و پرورش:-

نظر آموزش و پرورش در شهر نیویورک برخی از بهترین مدارس ابتدایی و دبیرستان و همچنین موسسات آموزش پیشرفته. نیویورک سیستم آموزش و پرورش است که در واقع بزرگترین در تمام امریکا با بیش از 1600 ابتدایی و دبیرستان. این شهر همچنین دارای چندین تخصصی مدارس برای دانش آموزان با استعداد. این شهر همچنین دارای 120 موسسات آموزش عالی و برخی از مشهورترین موسسات دریافت که کمترین تعداد از دانشجویان از سراسر جهان, دانشگاه کلمبیا, کالج بارنارد دانشگاه نیویورک و مدرسه جولیارد.

بهداشت و درمان:-

از نظر بهداشت عمومی, مراقبت های شهر نیویورک دارای بزرگترین شهرداری سیستم بهداشت و درمان در جهان است. این شامل 11 حاد و یا مراقبت های ویژه بیمارستان 5 پرستاری در خانه,6 عمده تشخیصی و درمانی در مراکز, و بیشتر از 70 community-based مراکز بهداشت برای طبقه کارگر و اقتصادی عامل بخش از جامعه است. مشهور ترین بیمارستان تحت این شهرداری است Bellevue بیمارستان که در آن یکی می توانید به صورت تخصصی و به طور کلی تشخیص و درمان پس از آن و در شرایط اضطراری به عنوان به خوبی.

حمل و نقل:-

نیویورک نیز یکی از بهترین و گسترده سیستم های حمل و نقل در جهان با چندین حالت از حمل و نقل عمومی. برخی از عمده حالت از حمل و نقل عمومی هستند: مترو شهر نیویورک – که بزرگترین سیستم حمل و نقل سریع اتوبوس شهر که بزرگترین در شمال امریکا Staten Island Ferry که همچنین دارای بودن شلوغ ترین سیستم کشتی در جهان و زرد تاکسی ها که در آن بیش از 12000 اتومبیل های عملکرد در این شهرستان است.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *