علیرغم جاری شدن سیل ساعت های هوشمند ، افراد همچنان تمایل زیادی به تیک های قدیمی نشان داده اند. این کارگران زمانبند هستند که به تعمیر و نگهداری عادی و هرچند وقت جداگانه احتیاج دارند و برای رفع آنها به یک متخصص احتیاج دارند.

اداره سازمان های تعمیر ساعت ساعت خسته و خراب کارگران وقت است. این تجارت به طور معمول توسط مردان تأسیس شده بیشتری اداره می شود ، که در حال حاضر استعفا می دهند و درهای باز را برای کارآفرینان جوان رها می کنند. بسیاری از سازمان های راه اندازی بیش از حدود یک ماه و نیم به مدت یک سال گزارش داده اند که نشان می دهد علاقه ای به این نوع کار وجود دارد.

نحوه شروع کسب و کار تعمیر ساعت درست و اینکه آیا این یک انتخاب ایده آل برای شماست را بدانید.

تعمیر ساعت بهار

قرار دادن یک ساعت در ضرب و شتم
نمادها سپس متوقف می شوند
اصلاً تیک ندارد
کار با Mainsprings
غلط کردن زمان اشتباه
تنظیم چانه سه ماهه
تمیز کردن بدون مونتاژ
تمیز کردن مونتاژ
تعمیر ساعت بهار محور
قرار دادن یک ساعت در ضرب و شتم
در بسیاری از موارد شکایت با ساعت مکانیکی این است که پس از جابجایی کار متوقف شد. این معمولاً از طرف کسی است که ساعت را بدون آنکه آویز را خاموش کند حرکت می کند و این ساعت را از ضرب و شتم خارج می کند. Out of ضرب و شتم اصطلاحی است كه در ترمیم ساعت به كار رفته است كه اساساً بدان معنی است كه ساعت به جای تیك تاك تیك تیك ، تیك تیك ، تیك تیك یا تیك تیك را می زند. بعضی اوقات با قرار دادن یک کتاب کبریت یا تکه چوب کوچک در زیر یک ضلع ساعت ، اصلاح می شود تا کنه و سمباده به طور مساوی از هم قرار بگیرد. این می تواند به طور موقت مشکل را اصلاح کند و ساعت خوب اجرا شود. اما این روش به همان اندازه درست نیست که ضرب و شتم را تصحیح کند و ساعت را در صورت درست و صحیح اجرا کنید. این امر می تواند در اکثر ساعتها با کمی خم شدن آستانه به یک شکل یا دیگری انجام شود. آستانه تنها قسمت حرکتی است که آونگ را لمس می کند و آونگ را به جلو و عقب می اندازد. آستانه چیزی است که هنگام جابجایی ساعت خم یا فشار داده می شود ، بدون آنکه آونگ را از ساعت خارج کند. آستانه ای که تحت فشار قرار می گیرد یا خم می شود ، فرار ساعت را تأثیر می گذارد. فرار آن بخشی از ساعت است که در واقع صدای تیک و لرزش را ایجاد می کند.
Spring Driven ClocksBy خم یا فشار دادن این آستانه به حالت عقب ، و سپس گوش دادن به صدا ، می توانید ساعت را به سمت تیک بزنید ، تیک تیک را به جای تیک تیک ، تیک تیک یا تیک تیک تیک بزنید و این بدان معنی است که ساعت در ضربان است. این روش در بیشتر ساعتهای مانتو ، ساعتهای آشپزخانه ، ساعت مادربزرگ و ساعتهای پدربزرگ یکسان است. تقریباً تمام ساعتهای آونگ به این ترتیب به جز ساعت 400 روزه یا Atmos هستند که ساعتهای کاملاً متفاوتی هستند.
ساعت خوب می گوید اما متوقف می شود
اگر ساعت در حال ضرب و شتم است ، به این معنی که تیک و پا به طور مساوی در فاصله قرار گرفته است ، اما بعد از مدتی ساعت متوقف می شود ، حالا چه می شود؟ در اینجا چندین بیماری رایج دیگر وجود دارد که باید قبل از انجام عمل تمیز کردن مورد بررسی قرار گیرند. آیا دستها با شماره گیری تماس می گیرند ، یا یکدیگر؟ دستها را خم کنید تا لمس نشوند. آیا آونگ در حین چرخش ، با یک شی دیگر برخورد می کند؟ آونگ ساعت رانده وزن نمی تواند در حین چرخش چیزی را لمس کند. معمولاً در ساعتهای مانتو مشاهده می شود که باب آونگ اشتباه روی ساعت گذاشته شده است. باب ها اغلب مانند کلیدهای ساعت گم می شوند. اگر کسی تصمیم به جایگزین کردن باب بگیرد اما یکی از اصلی آن را ضخیم تر کند ، ممکن است در حین نوسان خود حرکت کند ، حتی اگر ساعت آن سطح باشد. خاموش بودن سطح متداول ترین دلیل مسدود شدن آونگ در حین چرخش است. اگر یک ساعت از یک طرف به یک طرف و جلو به عقب نباشد ، (یا بسته) ممکن است باب مورد را ببندد. بستگی به ساعت دارد. منظور از تمام ساعتها از سطح به ضرب و شتم است ، اما همه ساعتها از جلو تا عقب کاملاً سطح نیستند. نکته این است که آونگ را کاملاً از انسداد دور نگه دارید زیرا از وزن و حرکت خاص خود برای کمک به نگه داشتن ساعت استفاده می کند. اگر هر چیزی را فشار دهد ، حتی کمی ، آنگاه حرکتی را از دست می دهد و ساعت سرانجام متوقف می شود. اگر این موارد ساعت را ثابت نکنند ، می توان فرض کرد که در قطار زمان کمبود قدرت وجود دارد. وقت آن است که به ساعت های بهار محور به ساعت تمیز کردن خوبی بدهید و بخاطر سایش بیش از حد آن را بررسی کنید. اگر روغن قدیمی خشک شود ، این باعث می شود تا اصطکاک بیش از حد برای ساعت با قدرت وزنه ها کار نکند. روغن قدیمی را تمیز کرده و سایش بیش از حد را در سوراخ های محوری بررسی کنید. سوراخ های محوری در بخش دیگری توضیح داده شده است. رسیدن به این نقطه به این معنی است که زمان آن است که به دنبال جنبش ساعتهای بهار جدید حرکت کنیم. مگر اینکه ساعتهای جالب را به عنوان من پیدا کنید ، زمان لازم برای تعمیرات اساسی حرکت ارزش آن را ندارد وقتی بتوانید یک حرکت جدید بدست آورید که توسط کارخانه با بوش های برنز بهبود یافته است و این کارایی بیشتری دارد. به دلیل تعمیر زیاد جابجایی ، به دلیل طولانی بودن کار برای جدا کردن جنبش ، کار بر روی آن ، و سپس دوباره گذاشتن مجدد آن ، بسیار گرانتر است. در مورد جایگزینی احساسات را فراموش کنید ، قضیه را احساساتی نگه دارید نه جنبش وزن رانده وزن. اگر حرکت در نمودارهای ما باشد ، بهتر است آن را جایگزین کنید.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *