[ad_1]

بریتانیا ممکن است طولانی رفته اما بخشی از جذابیت خود را هنوز هم همچنان باقیست در cantonments در سراسر هند است. Kasauli یکی از این شهر است که نگه می دارد به گذشته استعماری خود و این است که قابل مشاهده در سراسر سابق پادگان را در هر گوشه و از شکاف دیوار.

نشسته بر آنچه که به خوبی می تواند شریانی جاده Kasauli هتل Alasia شده است شاهد تغییرات در اطراف آن برای بیش از یک قرن در حال حاضر. هتل صورت فلکی کافه در طبقه همکف یکی از بهترین نمونه هایی از یک محل است که معاصر است و هنوز در گیر برخی از با شکوه زمان قرار دادن.

چه مجموعه کافه صورت فلکی از هم جدا ؟

ارائه ترکیبی از چین و قاره مواد غذایی صورت فلکی کافه می تواند بهترین توصیف به عنوان یکی از آن چیزهایی است که بهره مند از سابق استعماری بوده است. عجیب و جالب دکور دست کشیده طرح از شهرستان در سراسر دیوار خفیف ادب خدمت و تسکین دهنده اثر خفیفی از رنگ سبز بر روی دیوار همراه با مورد علاقه های سنتی مانند پای چوپان (کمتر از Rs. 360) گوشت گوسفند Rissole (کمتر از Rs. 235) و خورش مرغ (کمتر از Rs. 235), صورت فلکی کافه قاره کرایه حمل و نقل خواهد شد شما در زمان برای در حالی که کمی.

ارزش تلاش در کافه صورت فلکی

اگر چه ممکن است وسوسه به افراط در قاره اما کافه صورت فلکی را در غذاهای هندی به ارزش هر نیش. با مقادیر سخاوتمندانه از methi (شنبلیله) در ضخامت تاپیک استفاده نا مشروع صورت فلکی مرغ کاری (کمتر از Rs. 435 کامل و کمتر از Rs. 235 نیم) است و بر خلاف تصویر است که معمولا محصولات زراعی در ذهن. نرم masirah roti نقش همراهی مناسب است که باعث می شود طعم و مزه غذا را حتی بهتر است. بر خلاف بیش از سرخ و زرد و dals که یکی می شود در بسیاری از مکان کافه صورت فلکی را دال Maharani (کمتر از Rs. 110) یکی از ساده ترین و در عین حال لب دوست داشتنی آماده سازی است که شما همیشه می خواهم را امتحان کنید.

بسیاری هنوز هم فکر می کنم از Kasauli به عنوان یک خواب آلود شهر تپه اما آن را به دور از هر چیزی شبیه به آن. یک جای شلوغ و با انرژی به خصوص در تعطیلات آخر هفته شانس گرفتن گیر کرده در ترافیک در این ارتفاع امکان که شما نیاز به آماده می شود. Alsia را به نشستن کردن یکی از بهترین راه برای لذت بردن از بی سر و صدا اطراف Kasauli. باریک cobbled مسیر متقاطع تکه واقعا چمن سبز با Kasauli TV برج رسما به دنبال بیش از تحصن خارج محل مناسبی خیس خوردن در برخی از آفتاب و تماشای زندگی بروید. مشکل این است که برای برخی از دلیل عجیب و غریب مواد غذایی را در خدمت خارج و دود حاصل از وسایل نقلیه است که صلیب را خواهد شکست طلسم. اما جزئیات کمی وجود هتل Alasia را در صورت فلکی کافه نشستن-از محل ایده آل برای فرار به گذشته در حالی که برای.

کافه صورت فلکی امتیاز: 3 ½ از 5

کافه صورت فلکی هتل Alasia. بازار Kasauli هیماچال پرادش است.

رزرو نیز می تواند ساخته شده در هتل Alasia را در دهلی دفتر-

705, Chiranjiv برج نهرو Place, New Delhi – 110019

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *