[ad_1]

یک ایده های غیر معمول نیست که به یک ایده بد است. در سراسر جهان هر روز مردم فقط مثل من و شما می آیند تا با ایده های غیر معمول است که تا پایان ساخت آنها بسیار موفق است. در این مقاله من قصد دارم به بحث در مورد یک زن و شوهر از نمونه های غیر معمول ایده های کسب و کار است که باید با گاو. خوانده شده در برای دیدن آنچه که من صحبت کردن در مورد.

غیر معمول ایده کسب و کار – کود صادر می شود

چه کارآفرین در یک کشور دیگر می تواند این ایده و تبدیل آن به یک کسب و کار صادرات? مقامات دهلی نو, برنامه ریزی برای صادرات کود گاو و ادرار به ایالات متحده است.

تولید شده توسط هزاران نفر از ولگرد گاو در شهرستان جاده های سرگین پردازش خواهد شد به کمپوست و ادرار تبدیل به یک آفتکشهای زیستی. مقامات می گویند این طرح در نظر گرفته شده است نه تنها برای کسب درآمد بلکه برای رفع این مشکل از این شهر 35,000 ولگرد گاو.

مدنی سازمان در فرآیند خرید هیدرولیک کامیون پس از آن می تواند گرفتن ولگرد گاو و حمل و نقل آنها را به پناهگاه در داخل و اطراف دهلی نو است.

Vardhman Bapna سخنگوی Morarka پایه و اساس است که در حال کار بر روی این پروژه گفت: این بار از هند: “در حالی که وجود دارد هیچ قحط و غلا از گاو در آمریکا تقاضا برای هند کود گاو وجود دارد بسیار بالا است.” او اضافه کرد که تجزیه و تحلیل شیمیایی نشان می دهد سرگین هند گاو نمرات بیش از نسخه ایالات متحده از طریق محتوای آلی.

غیر معمول ایده کسب و کار – اجاره-گاو

پنیر عاشقان می توانید خود را بسیار خود را cheesemaker – قهوه ای-و-گاو سفید زندگی در سوئیس و کوه. کشاورز لبنی پل وایلر ارائه می دهد و خود را گاو برای اجاره در اینترنت با تمام پنیر تولید می کنند با رفتن به “صاحب.”

گاوها در اطراف هزینه $280 برای تابستان با وایلر به دنبال پس از حیوانات و ساخت پنیر از شیر است. مستاجرها می توانید عکس ها از حیوانات در Wyler وب سایت قبل از آنها پرداخت.

وایلر و همسرش, هلگا, اجرای 50-سر مزرعه در Brienz منطقه برنیس Oberland. آنها در حال حاضر اجاره برخی از گاوها به رستوران و می گویند آنها آمد تا با اجاره یک گاو ایده از آنجا که آنها نمی تواند فروش پنیر تا آنجا که آنها تولید شده در هر سال است.

چه شما فکر می کنید از این ایده ها ؟ آن را الهام بخش شما را به فکر می کنم از یک ایده(s) خود را ؟ شاید آن را به شما شجاعت را امتحان کنید که ایده های خارج شده است که در طولانی در پشت ذهن خود را? بدون در نظر گرفتن, من امیدوارم که شما لذت بردم از خواندن این مقاله و من نمی توانم صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن بیشتر غیر معمول ایده های کسب و کار با شما. ممکن است ایده ها به شما هنگامی که شما به آنها نیاز دارید بیشتر.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.