[ad_1]

اگر شما به دنبال یک ادم بددهن و ماجراجو منشور و روستایی جزیره گرمسیری, شما را پیدا خواهد کرد آن را فقط 5 مایلی جنوب شرقی تورتولا در سراسر سر فرانسیس دریک کانال. فقط در 1½ مایل طولانی توسط ½ مایل گسترده عمدتا خالی از سکنه کوچک کوپر جزیره دست نخورده بهشت. اگر شما به دنبال برای جاده ها, مراکز خرید, کاباره ها و جمعیت شما را پیدا خواهد کرد آن را در اینجا. اما اگر شما می خواهید کامل فرار از استرس روزمره زندگی از این باید مقصد خود را در BVI ادم بددهن و ماجراجو منشور سفر. با تنها 4 متعلق به بخش خصوصی خواص در این جزیره به علاوه یک ساحل کوچک باشگاه توچال با یک تعداد انگشت شماری از رنگارنگ اما ساده اتاق با kitchenettes سقف طرفداران و حمام خصوصی با دوش در فضای باز کوپر جزیره یک مکان آرام برای استراحت.

کوپر جزیره احاطه شده توسط صخره های مرجانی و سایت های غواصی. اصل لنگرگاه در کوپر جزیره Manchioneel بای واقع در شمال غربی ساحل. نام این درخت سمی کوچک سیب سبز Manchioneel خلیج تشکیل شده است که توسط یک کشش از ساحل شن و ماسه سفید حاشیه با کف دست نارگیل. اگر چه پایین خلیج پوشش داده شده است در تکه های چمن دریا – که اغلب باعث می شود آن را دشوار است برای گرفتن یک لنگر مجموعه وجود دارد حدود 40 مهار توپ در دسترس برای یک شبه لنگرگاه. نشستن در کابین خلبان از خود ادم بددهن و ماجراجو منشور به آرامی تاب در لنگر روی, روشن, آرام آب در خوشبو tropical breezes شما نگاه ساحل در bougainvillea, frangipani, آهک, درختان, ترش, خرزهره, آلوچه, زرق و برق دار, loblolly درخت یوکای امریکایی و ارکیده کاکتوس و دیگر گیاهان عجیب و غریب و همچنین به عنوان گوش دادن به لذت بخش جیر جیر از پرندگان. از آن آسان است برای دیدن چرا Manchioneel خلیج است که گفته می شود الهام بخش برای جیمی بوفه معروف, چیزبرگر در بهشت.

اکثر مردم در یک ادم بددهن و ماجراجو منشور به کوپر جزیره هیچ چیز – و این ایده! شما می توانید کاهل در ساحل, خواندن یک کتاب بهم زدن در دریا, انگور, بوتیک, شنا, sip رم نوشیدنی خود را انتخاب زل زل نگاه کردن در دیگر منشور قایق بادبانی به عنوان آنها سر خوردن در سر فرانسیس دریک کانال و تماشای غروب آفتاب بر برخی از جزایر دیگر. اگر شما احساس پر انرژی تر شما می توانید به کاوش در این جزیره بر پا لوله تنفس و یا شیرجه رفتن و حتی قایق به نزدیکی نمک جزیره است.

بهترین غواصی مناسب است خاموش ، دریا چمن در Manchioneel خلیج جالب یک لوله تنفس. به دنبال لاک پشت های سبز نیش و عقاب اشعه ستاره دریایی و ملکه صدف حلزونی تخت. مناسبت, شما همچنین ممکن است پیدا کردن اسب دریایی. اگر شما به دنبال سنگ به موازات ساحل جنوبی از باشگاه ساحل اسکله شما ببینید بسیاری از ریف و ماهی از جمله طوطی ماهی آبی tangs فرشته ماهی و همچنین به عنوان های مختلف جوجه تیغی های دریایی و اقامت هشت پا. برای برخی از عالی غواصی خود را با قایق به جنوب Manchioneel خلیج به فراورده های نقطه ای و کراوات خود را در قایق به خط متصل به 2 شناور و لوله تنفس در اطراف مخزن نقطه سنگ و صخره های مرجانی ریج. فراورده نقطه است که برای آن نور و روشنایی فضایی با پوشش درخشان مرجان جریان gorgonians (میله های دریا و دریا طرفداران) و فراوان ماهی گرمسیری اغلب در گروه های مانند خاکستری خلق کرده و بلو تانگ. شما ممکن است گاهی اوقات دیدن یک خواب کوسه و حتی یک خرچنگ یا دو. معمولا وجود دارد یک مدرسه barracuda شناور در اطراف خط پهلوگیری اما آنها بی ضرر هستند.

اگر شما به غواصی کوپر جزیره در قلب غواصی بهشت. کوپر جزیره همراه با نمک و زنجبیل سلیمان در دو طرف دارای 11 از 50 یا بیشتر بهترین و شناخته شده سایت در BVI. بادبان کارائیب غواصان PADI طلا پالم 5 ستاره رفت و آمد مکرر یک شیرجه عملیات واقع در کوپر جزیره باشگاه ساحل. آنها ارائه طیف گسترده ای از غواصی تجربه برای تمام سطوح از غواصان است. اگر شما یک ادم بددهن و ماجراجو, منشور, شما هم می توانید آنها را ملاقات در کوپر جزیره و یا آنها را ملاقات گذاشتن با شما و در عرض 15 دقیقه شما می توانید غواصی در دیدنی صخره و یا خراب کردن سایت. شیطان بر کوپر جزیره بادگیر سمت یکی از این سایت. آن است که یک سری از پشته با اتاق های غارها و مرجان با بسیاری از خرچنگ و برخی از مارماهی مارماهی و حتی یک کوسه رویت است. دیگر سایت های شیرجه عبارتند از: نما سنگ Markoe نقطه و پت و ماری L wrecks.

اگر شما به دنبال ماجراجویی بیشتر خود را ترک ادم بددهن و ماجراجو منشور در Manchioneel خلیج و 15 دقیقه قایق سواری به نمک جزیره است. نمک جزیره است با نام جزیره سه تبخیر برکه. نمک جزیره شد هنگامی که یک منبع مهم از نمک برای اعلیحضرت او را کشتی. امروز این جزیره و آن نمک حوضچه هنوز هم متعلق به تاج, اما آنها توسط مردم محلی. هر سال در آغاز برداشت یک کیسه نمک پذیرفته شده است توسط فرماندار به عنوان اجاره سالانه. وجود دارد یک ریز مختصر و مفید حل و فصل درست کردن نمک حوضچه خلیج است که شما می توانید ببینید. برای چند سال گذشته تنها یک نفر به نظر می رسد به زندگی می کنند وجود دارد. او معمولا چرت زدن در امام جواد در زیر سایه برخی از کف دست. اگر شما اتفاق می افتد به او را گرفتن در زمان مناسب او ممکن است شما را در مسیر از نمک حوضچه و حتی ممکن است توضیح دهید که چگونه این برداشت انجام شده است. شما همچنین می توانید با خرید یک کیسه کوچک از نمک. نمک حوضچه خلیج متاثر از افزایش و آن را تنها یک روز لنگرگاه است. مطمئن شوید که خود را لنگر است که به خوبی تنظیم قبل از رفتن به کشف نمک حوضچه. برای کسانی که مایل به شیرجه رفتن خراب از رونه, رفتن به لی بای-فقط در اطراف گوشه ای از نمک حوضچه خلیج. این خلیج است که به خوبی محافظت شده است و همچنین تحت تاثیر افزایش است. رون محافظت شده است با او در پارک ملی اعتماد پس از مهار بیش از رون به شدت ممنوع است اما اگر شما منشور قایق بادبانی است که کمتر از 50 پا شما می توانید انتخاب کنید تا یک پهلوگیری در لی بای و سپس با قایق به رونه, با استفاده از قایق های شناور خط ارائه شده است. فقط آگاه باشید از غواصان در آب اگر شما قایق بیش از!

خراب از رون یکی از معروف ترین سایت های غواصی در جهان است. قبل از او بود غرق در طوفان در سال 1867 رون شده بود غرور از ایمیل سلطنتی بخار بسته شرکت و انجام 313 مسافر. در طول طوفان او ضربه نمک جزیره در شکسته شد و به سرعت غرق شده. امروز او را دو نیمه به خوبی حفظ شده در پایین شنی و جراحی خرابه تبدیل شده است و خانه را به هزاران گونه از ماهی و encrusting مرجان. رون کامل دو مخزن شیرجه رفتن. تعظیم بخش نهفته است که در حدود 80 فوت آب نشان می دهد که مرجان با پوسته ایران و دیگر داخل اتاق. یک بررسی دقیق از خرابه نشان می دهد کشتی foremast کامل با کلاغ لانه و تعظیم آن روح دراز کشیدن بر روی شن و ماسه. پشتیبانی تیرهای افقی عرشه دروغ در دو طرف خود را – معروف به “ستون یونانی” بنابراین اغلب عکس. استرن بخش شامل کشتی هنگامی که موتور قدرتمند خود را سرپا نگه داشتن شفت و عظیم 15′ پروانه است که دروغ در 25 فوت آب است. خراب از رون است که به عنوان معروف ترین فیلم سایت برای فیلم “عمیق” خیره Jacqueline Bisset. تخم که نقش خود در این فیلم باعث می شود باور نکردنی ورود به این “گنجینه کشتی” برای غواصان است که می تواند به راحتی حمل و نقل به خوبی روشن داخلی. دیگر سایت های غواصی کردن نمک جزیره شامل رون ریف; های رنگارنگ زمان-مبارزه محو سنگ و سنگ. ورزش سنگ اوج بالا می رود که از یک عمق 60 پا به صرف 15 زیر سطح. آن سنگ فضایی تونل ها و غارها و overhangs به خرچنگ, خرچنگ دریایی, زیبا, فن مرجان و انبوهی از صخره ماهی.

آیا شما فقط در شرق’ و یا درگیر شدن در برخی از بیشتر تحریک فعالیت در یا در اطراف کوپر جزیره, در برخی از نقطه شما می رویم به دریافت گرسنه است. اکثر yachties در یک ادم بددهن و ماجراجو منشور استناد به رستوران خود را به عنوان دلیل اصلی برای بازگشت به کوپر جزیره است. کوپر و ساحل جزیره باشگاه رستوران یک نقطه بزرگ برای فضای باز گاه به گاه سبک ناهار خوری در ساحل – به دنبال بیش از قایق های لنگر انداخته. باز برای ناهار و شام سرآشپزها نورما Sheril و گیل-ان ایجاد سحر و جادو در آشپزخانه کوچک. سعی کنید خود را بزرگ ماکارونی, محلی, ماهی, گوشت گوساله, مارسالا, گوشت گاو, گوشت گوسفند و یا صدف حلزونی, ادویه کاری, rotis و محلی غرب هند تخصص صدف حلزونی سرخ خدمت با شیب تند. صرفه جویی در اتاق برای دسر خانگی مانند انبه-پاپایا, کیک پنیر, کیک هویج و شکلات کیک های شکلاتی. کفش لازم نیست اما رزرو برای شام!

کوپر جزیره است فقط یکی از BVI را سنگهای شناخته شده به عنوان “طبیعت را کمی اسرار.” آن گاه به فضل بی پایان نمایش اقیانوس و چشمگیر جزیره چشم انداز بالا و زیر سطح دریا کوپر جزیره بهشت است در تمام آن شکوه و جلال گرمسیری. ترتیب خود ادم بددهن و ماجراجو منشور و گرفتار می شود توسط کوپر جزیره صمیمی جذابیت!

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *