[ad_1]

1. کسیکه شوخی زننده کند

کسیکه شوخی زننده طول می کشد شما را به عقب در زمان با آن بازیگوش مدرسه با مضمون داخلی غذاخوری به سبک سالن ناهار خوری و آزمایشگاه شیمی. مواد غذایی fusion بنابراین انتظار برای دیدن بسیاری از گزینه های سرگرم کننده. سعی sambhar کاپوچینو و تندوری لغو احکام صادره ی گوشت بره.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1500

2. کلاس

این جذاب به عقب گذاشته رستوران ساخته شده است در امتداد مشابه کلاس درس موضوع است. انواع غذاهای هدف در اینجا ارائه شده در شیوه ای خلاق در یک غذاخوری به سبک اتاق ناهار خوری.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1200

3. بعد از داستان

پس از داستان های زیادی برای رفتن آن. دوستدار فوتبال گله به این سه طبقه رستوران که شامل یک microbrewery. در چند آشپزی کرایه آهسته پخت و پز گوشت بره گوشت ماهیچه و زغال اخته pulao است.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1200

4. جنگل خوشی

این جنگل با مضمون خانواده رستوران به سبک یک نفس دور با آن زندگی به اندازه فضای داخلی شبیه یک جنگل انبوه. خود را نامحدود بوفه و سحر و جادو را نشان می دهد برای بچه ها را نگه می دارد تمام خانواده خوشحال.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1000

5. بالتی 29

به ظرافت یک خانم توسط امید بستن برای گاه به گاه charmingness از بالتی 29. فضای داخلی روستایی و بی تکلف فقط ایده آل برای یک شب آرام با دوستان. خود را تازه دم آبجو می دهد خود را چند آشپزی منوی یک رقابت سختی.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1800

6. تبادل نظر پرنیان Brewpub

این محل برای بچه ها به عنوان آنها می تواند دل شکسته بیش از گودال سبک طراحی از محل. آن را به عنوان یک microbrewery, PitStop می کند محدوده فوق العاده از آبجو. خود را murgh هویج کباب و پیتزا الهی هستند.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1000

7. Mamagoto

این شاد و آرام زنجیره ای از پان رستوران یکی از بهترین مکان ها برای غذا های آسیایی در شهر. سعی کنید خود را در یک دیگ غذا. معتبر در جنوب شرق آسیا غذایی است لبه تیز شمشیر خود را.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1000

8. احساس زنده بودن

به پرنیان و کمربند برخی قاتل شیار در این سرد کارائوکه سالن. این محل ایده آل برای شما به اجازه مو خود را و انفجار با دوستان. حفاری به ژاپنی edamame یا keema kaleji به بازی که فوق العاده نوار منو.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1200

9. 21 Gun Salute

به شما کاری تعمیر درایو را به بخش 29 21 Gun Salute و قدم به دنیای قدیم با رستوران جذاب, قدیمی, دکور. سعی کنید الکل ریخته chuskis پس از induging لذیذ در شمال هند کرایه.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1500

10. Boombox Brewstreet

این خوش بین microbrewery محل ایده آل برای حزب و استقبال آخر هفته. طراحی شده در اطراف موسیقی تم Boombox Brewstreet آن آبجو به طور جدی. گندم آبجو و momos مورد علاقه دسته کوچک موسیقی جاز با به طور منظم.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1800

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *