[ad_1]

ماست و نقش مهمی در زندگی ما است. در تابستان مصرف را افزایش می دهد. همانطور که در طبیعت درمان, قاعده کلی این است که مصرف 6 تا 8 اونس ماست روزانه با صبحانه یا ناهار. ماست خالص مواد غذایی طبیعی و هنگامی که ما آماده آن را در صفحه اصلی وجود دارد که بدون شکر, نمک و یا مواد نگهدارنده اضافه شده – فقط خالص ماست. آن نیز بسیار ارزان است.

این یکی از بهترین مواد غذایی است و آن را مفید برای سیستم گوارش ما به دلیل آن را با این نسخهها کار به عنوان یک حرفه ای-زنده. این فرهنگ زندگی می کنند و افزایش باکتری های خوب در روده کوچک است که باعث افزایش سلامتی ما. نسبت به شیر بدن ما قادر به هضم ماست آسان تر است. می شود آن را مغذی تر از شیر است. هنگامی که شیر را تبدیل به ماست کیفیت آن از ویتامین B را افزایش می دهد و مقدار تیامین و ریبوفلاوین دو برابر است.

ماست نیز منبع اصلی پروتئین است. ما با استفاده از آن در تهیه بسیاری از غذاهای انواع ماست نوشیدنی, آویزان کشک تنقلات غنی از ادویه کاری و در حالی که ساخت بسیاری از دسر. شما همچنین می توانید یک ماست نوشیدنی است که پر کردن رضایت بخش, خوشمزه و فوق العاده خوب است برای رفع سوزش معده و یبوست است.

بدون شک وجود دارد تن از انواع ماست در بازار آماده خوردن اما هیچ یک از این بیت طبیعی در خانه ماست. آماده ماست گنجانیده شده است, قند, نمک, ماهی, استخوان نگهدارنده و عوامل ضخامت نسبت به در خانه ماست. ما آن را با شیر. این دلیل در خانه ماست بسیار خوب برای سلامت انسان است.

شما نیاز به یک ماست استارت را در خانه ماست. دو راه وجود دارد:

روش اول: زمانی که ما با دوستان (جامعه هند) و یا رستوران هندی ما بخواهید بدون تردید اگر آنها استارتر ماست. ما تنها نیاز به یک قاشق غذاخوری. به اعتقاد من آنها سخاوتمندانه و آن را می خرم.

روش دوم این است:

1 فنجان پودر شیر خشک از انتخاب شما

1 قاشق غذا خوری ماست ساده

1 لیتر شیر یکی از شما می خواهم

جوشاندن شیر و اجازه دهید آن را سرد ولرم. اضافه کردن پودر شیر خشک مخلوط کنید و آن را به طور کامل. مخلوط را در ماست ساده. قرار دادن درب و قرار دادن یک حوله در اطراف. ترک آن را بر روی کانتر آشپزخانه به صورت یک شبه برای 6 تا 8 ساعت است. در صبح حذف حوله باز کردن درب و آماده است. ذخیره آن در یخچال و فریزر.

چندین سال پیش زمانی که من زندگی می کردند در کالیفرنیا یکی از دوستان من آورده بود یک ظرف کوچک از خانه ماست از هند در توشه. او ساخته شده ماست که از استارت و توزیع به دوستان خود. او به ارمغان آورد برخی به من نیز گفت: پدر و مادر او تا به حال یک گاو در خانه و بهترین آلی استارتر ماست. من همچنان ساخت ماست از ماست که استارت برای ده سال تا زمانی که من نقل مکان کرد به آریزونا.

در حال حاضر با شیر تنها:

1 لیتر شیر

1 قاشق غذاخوری ماست ساده (استارت)

جوشاندن شیر و خنک تا زمانی که ولرم است. اضافه کردن ماست; آن را هم بزنید و با قرار دادن درب در. قرار دادن آن را در یک حوله خشک و در بالا به دنبال دستورالعمل. فراموش نکنید که برای صرفه جویی در یک قاشق غذاخوری ماست را برای دسته بعدی.

هنگامی که شما طعم این طبیعی در خانه ماست; شما هرگز خرید ماست از فروشگاه دوباره. این است که بسیار مغذی خامه ای و خوشمزه است. شما می توانید با استفاده از هر شیر از انتخاب شما. آن را هنوز هم خوشمزه ماست. من خرید یک گالن شیر برای $2.00 و ماست را با یک چهارم گالن شیر. که در آن شما می توانید خرید 32 اونس خالص ماست برای $0.50 سنت ؟

در زمستان من اضافه کردن ماست به شیر ولرم; در تابستان به دمای اتاق و بدون نیاز به قرار دادن یک حوله. به یاد داشته باشید شیر جوش ضروری است.

توجه داشته باشید: – هنگامی که یک مصرف آنتی بیوتیک برای 3 تا 5 روز تمام خوبی ها و باکتری ها می شود flushed دور از سیستم. خوردن 4 اونس طبیعی ماست و برای سه هفته جبران آن است.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *