[ad_1]

آنچه می بینید – 100 درجه می آید در سراسر به عنوان برنده دیگری از vegas vip host ™ است. آنچه با این نسخهها کار به نفع آن است و محل آن در گردنبند جاده با یک نمایش با شکوه از مخزن بوند. رستوران های داخلی انجام می شود با خاموش چراغ آب چشمه در مرکز و یک گنبد مانند ساختار است که به انرژی مثبت و درخواست تجدید نظر به محیط.

شما می توانید تصمیم بگیرید که به ناهار خوردن در داخل و یا خارج از منزل. منطقه تراس مشرف به Hussainsagar دریاچه با چتر ساحل چیزی کمتر از یک کنار دریا تجربه به خصوص در طول شب. منطقه باز است برای شام ارائه می دهد و محیط مناسب برای یک زمان عاشقانه ، اما رزرو خود را اگر شما می خواهید برای لذت بردن از باز کردن سقف به عنوان صندلی وجود دارد محدود است و به ندرت در دسترس است. از طرف دیگر رستوران بسیار منزوی احساس به آن است و مدل مانند یک سالن با نرم پاپ موسیقی بازی در پس زمینه.

آنچه شما دریافت کنید – 100 درجه کامل درمان جهانی غذاهای قاره دریای مدیترانه, Tex-Mex و هند است.

این sizzlers متنوع – ژاپنی یاکیتوری هندی کادای Paneer مراکش مرغ, زیتون دلمه Pomfret و بیشتر. هندی و چینی ماکارونی sizzlers هستند نقطه فروش منحصر به فرد. شما همچنین می توانید خود را sizzler انتخاب و نان و سس و همراه شستشو آن را با برخی از شراب و پایان با باقلوا (یونانی و خاورمیانه دسر ساخته شده از نازک شیرینی و آجیل) خدمت با بستنی.

رستوران نیز ارائه می دهد بهترین قهوه از سراسر جهان است. بود آن قهوه از Coorg, هاوایی, جامائیکا, یمن, کلمبیا یا خاص مانند چای ارل گری و لیمو و چای و انتخاب گسترده است.

100 درجه Sizzler و دلپذیر مرغ Sizzler هستند باید تلاش می کند. وجود دارد هیچ چیز مانند جرعه جرعه نوشیدنی مورد علاقه خود را گرفتن در نسیم خنک باد گذشته و گاز گرفتن به یک لوله داغ sizzler.

حکم ما – این یاکیتوری است که به عنوان معتبر به عنوان وعده داده شده اما خاورمیانه کرایه برتری همتراز. این یک رستوران است که میزان متوسطی قیمت اما محیط باعث می شود آن را به ارزش هر پنی. این کباب ها به مرگ به عنوان به خوبی. یک لیوان شراب خوب را واقعا به خوبی با محیط است و توصیه می شود نوشیدنی انتخاب کنید.

خدمات رضایت بخش است هر چند دانش کارکنان در ظروف در حال خدمت است و در بهترین حالت محدود اما با این وجود رضایت بخش است. ما را دوست دارند بیشتر در جداول دو در خارج به عنوان به خوبی. وجود دارد این است که نوکر پارکینگ امکانات در دسترس است. همه در همه, یکی از بهترین مکان ها برای یک شام رمانتیک در حیدرآباد.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *