[ad_1]

1. درمان این فیلم که برخی از آنها عبارتند از: سریع دیالوگ های تیز ویرایش اول شخص روایت و تاریخ و زمان آخرین اما نه کم که کاملا مخلوط, موسیقی پس زمینه باعث می شود رفقای خوب کامل نزدیک کارگردان تلاش است.

2. رئالیسم می کند در این فیلم چنین به عنوان واقع بینانه تعاملات بین گانگستر نوزادان بزرگ مقیاس از مجموعه (زندان دنباله جاده ها و ترافیک از دهه 60 و از همه مهمتر اغلب بازدید بارها و بارها).

3. خصوصیات Joe Pesci به عنوان سرد و کم هوش مافیا تامی DeVito. او برنده جایزه اسکار عملکرد نمایش Pesci در histrionic, بهترین, با حد نوسانات خلق و خوی را به عنوان یک خرس کودیاک. خود را سرد قتل و خود را گاه به گاه شوخ طبعی تیره لنت کیفیت منحصر به فرد به فیلم, Pesci شخصیت موثر را شکست مافیا کلیشه به عنوان به تصویر کشیده شده در هالیوود است. شخصیت او است و خلاصه تا زمانی که او می گوید به رابرت دنیرو و Ray Liotta “من بیل از مادرم خانه” (پس از قتل یک رقیب در یک نوار و برنامه ریزی در دفن او).

4. این شات های طولانی که در آن هنری (Liotta) طول می کشد کارن (Lorraine Bracco) برای شام آنها دریافت کردن ماشین, pass از طریق backdoor هتل صلیب آشپزخانه رستوران و سپس وارد رستوران شد یک شات تنها آن بود و معصوم.

5. تحول تدریجی کارن از مد روز دختر جوان که در ابتدا می افتد برای پر زرق و برق, شیوه زندگی هنری به یک شریک در جرم و جنایت. بی سابقه حوادث مانند اواخر شب-outs از شوهرش با دوستان بی پروا احزاب که در آن همسران بحث در مورد موضوعات که در حال اسفناک عادی اخلاقی استانداردهای stashes از پول و اسلحه و مواد مخدر در حال حرکت در اطراف در خانه.

رفقای خوب است این فیلم که تا به حال یک ریگ ماده آن شبیه به چگونه فیلم گانگستر باید ساخته شود. یکی از مهمترین دستاورد دستاورد برای این فیلم قطعا در راه است که در آن Scorcese اجتناب بزرگ بازیگران سایه پدرخوانده سری در هالیوود چشم انداز است. علاوه بر این در برخی از جنبه های رفقای خوب را تحت الشعاع قرار دادن این شاهکار توسط کاپولا به خصوص در زمینه ویرایش موسیقی و تک عکس.

رفقای خوب ناب فیلم gangster با ستارگان اجرای برنامه توسط Joe Pesci و دنیرو. آن را در واقع ایجاد یک سبک جدید است که وجود ندارد. شیکاگو به تصویر کشیده شده است و تقریبا در یک فیلم مستند در سبک رئالیسم که باعث می شود این فیلم حتی بیشتر حماسی است.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *