[ad_1]

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره بدهی‌های باشگاه‌های ایرانی به مربیان و بازیکنان خارجی توضیحاتی را بیان کرد.

صادق درودگر، عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ درباره انتقاد‌هایی که به قانون ممنوعیت جذب بازیکنان و مربیان خارجی مطرح شده گفت: برخی از دوستان خیال پرداز هستند و با خیال پردازی خبر تولید می‌کنند. این کار به یک رویه تبدیل شده و  برخی‌ افراد به این کار اعتیاد پیدا کرده اند و می‌خواهند بگویند که از همه چیز خبر دارند. فوتبال ایران حدود ۴۵ میلیارد تومان به خارجی‌ها بدهی دارد. تمام این مشکلات به نظام فوتبالی ما بر می گردد. باشگاهی را نمی‌بینید که چنین مشکلی نداشته باشد.  

درودگر در پاسخ به این سوال که چه کسانی در تصویب قانون ممنوعیت جذب بازیکنان و مربیان خارجی نقش داشتند گفت: نصیرزاده، شیرازی، قنبرزاده، بهاروند و خودم در تصویب این قانون نقش داشته ایم. ما به فدراسیون فوتبال این قانون را پیشنهاد کردیم، زیرا فوتبال در اختیار فدراسیون فوتبال است و ما نقش مجری را ایفا می‌کنیم. ما پیشنهادهای خود را به هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ارائه می‌کنیم و در هیئت رئیسه درباره آن‌ تصمیم گیری می‌شود.  

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ در واکنش به اینکه پس از ماجرای ویلموتس، بلافاصله قانون ممنوعیت جذب بازیکنان  و مربیان خارجی تصویب شد گفت: این قانون به ویلموتس ارتباطی ندارد و برای باشگاه‌ها وضع شده است. حمیرا اسدی، مدیر دپارتمان روابط بین الملل فدراسیون فوتبال یک برنامه مطالعاتی را آغاز کرد که گزارش آن ۳۱ اردیبهشت ماه ابلاغ شد و براساس آن شمار بازیکنان و مربیانی که در فیفا از باشگاه‌های ایرانی شکایت کرده اند، مشخص شده بود.

او درباره جذب حامیان مالی گفت: من در این زمینه کمک کننده هستم، اما کیمیاگر نیستم. بضاعت فوتبال کشور ما در سال ۷۶ به اندازه‌ای بود که تنها ۱۷ میلیارد تومان درآمد داشت، اما درآمد‌های فوتبال امسال به ۱۲۰ میلیارد تومان رسیده و بیشتر این پول دریافت شده است. پرونده‌های شکایت مربوط به دوره من نبود، اما در حال حاضر با ۳ وکیل ۳ پرونده مختلف را پیگیری می‌کنیم و رای برخی از این پرونده‌ها نیز صادر شده است.

[ad_2]

Source link

Tagged : # #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.