مرغ شایع ترین مرغ ظرف ویژگی در فیلیپین خوردم. گسترده ی دستور غذاها در رستوران های مختلف و توسط آشپز خانه در حال شواهد از این میل. چه بزرگ در مورد Pinoy خوراک است که خلاقیت در بومی پخت و پز. هنگامی که شما این شانس را به سفر در اطراف مکان های هر محل دارای تخصص محبوب ظروف که ترک یک علامت در هر گردشگری را به قلب است.

در بخش غربی Visayas منطقه نهفته است قدیمی ترین استان در کشور, Aklan. در امتداد میراث غنی خود را مجلل اشپزی. و یکی از محبوب ترین, Aklan, تخصص ظروف مرغ Inubaran (مرغ با موز, pith). آن است که یک ظرف مرغ پخته شده با شیر نارگیل و برش موز pith محلی نامیده می شوند به عنوان ubad است که مرکز-ترین لایه موز و تنه است. این مناقصه و شیرین سفید قسمت است چه می دهد دستور سعادتمند عطر و طعم. تهیه این غذا در واقع دشوار پس شما باید به کاهش یک کل درخت موز برای دریافت pith. اما امروزه شما می توانید خرید کنسرو دل از نخل یا ubod (در فیلیپین) در بازارهای محلی و یا فروشگاه های مواد غذایی.

مرغ Inubaran است که ترجیحا پخته شده با مرغ بومی به عنوان آن را می دهد ظرف واقعی آن معتبر طعم و مزه. پس مرغ بومی نیاز به زمان پخت و پز از تجاری خریداری مرغ شما می توانید با استفاده از بهترین اجاق گاز آهسته و به نرمی طبخ مرغ خود را Inubaran دستور غذا. آرام پز ایده آل برای ارزان کاهش گوشت. به همین ترتیب مواد تشکیل دهنده دیگر بسیار شایع هستند و در دسترس است. این شامل علف لیمو, نمک, سرکه, پیاز, سیر, فلفل سیاه و زنجبیل به عنوان ادویه جات ترشی جات به طعم و مزه. شما همچنین می توانید اضافه کردن libas برگ یک بحرانی عنصر, اگر شما می خواهید دستور خود را که کمی sourly طعم و مزه. به سادگی قرار دادن تمام مواد تشکیل دهنده را در یک قابلمه خمره. پوشش و آشپزی در پایین حدود 6 تا 8 دقیقه یا تا زمانی که مرغ مناقصه است. پس از آن شما هم اکنون می توانید لذت بردن از سوپ خامه بیش از برنج بخار پز گرم و مزه و طعم غنی از تجربه غذا خوردن. آن را کاملا به خوبی می رود با مورد علاقه خود را کبابی مواد غذایی بیش از حد.

Aklan, آشپزی به نظر می رسد عجیب و غریب اما طعم و مزه بسیار خشنود پس از آن با استفاده از مواد تشکیل دهنده مشترک. این ویترین یک راه اصلی از پخت و پز فراهم می کند که یک اشتها آور تجربه برای همه, محلی و بازدید کنندگان خارجی از زمین. در نظر گرفته به عنوان بهترین مزه غذا در استان, Aklan, مرغ Inubaran چیزی است که شما باید سعی کنید به طبخ. معرفی هیجان انگیز طعم Visayan پخت و پز به دوستان و خانواده خود را.

آن را بسیار سرگرم کننده برای کشف بهترین و پز استعداد هر منطقه باعث می شود که پخت و پز در بهترین حالت آن! شما می توانید تمام از این فرصت برای کشف و غنی سازی خود را پخت و پز تنظیمات. واقعا فیلیپینی استثنایی محدوده آشپزی فضل است که نشان دهنده سادگی و ابتکار.

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *