[ad_1]

در آخرین پیش بینی ترین کشتی از سال راه اندازی شد در ماه اکتبر و نام علیاحضرت ملکه. در خیلی گرم و آفتابی روز در ماه اکتبر ما جمع شده بودند با یک میزبان از شخصیت های برجسته و مشاهیر از شاهزاده اعتماد به شاهد پمپ و مراسم نامگذاری 3rd Cunard کشتی به نام: ملکه الیزابت.

در مدرن و جادار اقیانوس ترمینال کروز در ساوتهمپتون ما تحت درمان قرار گرفتند به شامپاین canapés و چای در حالی که سرگرم 30 سبک jazz band درخشنده در دم و spats. یک طعم و مزه از چیزهایی که می آیند در هیئت مدیره! این قطعا یک مناسبت به یاد داشته باشید – پس از همه نیست هر کشتی است که راه اندازی شده توسط ملکه! ما عرضه شد با سفارش از مراسم و مهمان جداگانه لیست براق یادگاری بروشور.

در طول دادرسی ما خال خال آلن Titchmarsh جودیت چالمرز سیمون وستون لیز سحر (ورا Duckworth), Alan ترکه یا چوب کوتاه و جیمی Saville, در میان دیگران. ما سرگرم بودند توسط بورنموث ارکستر سمفونیک در خارج ناحیه و دلخوشیها Lesley گرت.

سرد جریان پاسداران در راهپیمایی به مرحله و قرار شد از طریق paces خود همراه با هیاهو از Trumpeters ایرلندی سپاه پاسداران است.

پس از ملکه تا به حال بازرسی کشتی او وارد او رولز رویس به نام کشتی و دکمه را فشار دهید به انتشار بطری شامپاین و “بله” آن را سر و صدا – همیشه یک نشانه خوب است. اتفاقا ملکه است تنها فرد زنده است که در حال حاضر در تمام 3 ملکه الیزابت کشتی نامگذاری مراسم: زمانی که او 12 سال در سال 1938 اصلی ملکه الیزابت و در سال 1967 برای برنامه qe2.

همانطور که با تمام Cunard کشتی های کروز آنها قطع بسیار با ابهت حضور در هر پورت از تماس. این هم با تاسیس Cunard نام و دریانوردی در یک ملکه به نظر می رسد برای جلب توجه و دور از تمام کشتی های دیگر در هر پورت خاص است. ملکه الیزابت در یک خانه دور از خانه برای ملکه ویکتوریا طرفداران و همچنین کوئین مری 2 کاربران. دکور در هیئت مدیره است که سبک تر و تازه و 30 سبک در مقایسه با سنگین تر & تیره تم ویکتوریا ملکه ویکتوریا.

به عقبی عرشه استخر تمدید شده است بیشتر به عقب برای آفتاب گرفتن در فضا و شما دیگر نمی تواند چشم پوشی مجموعه بالکن زیر از استرن از کشتی. رفته زنگ های نقاشی با مداد رنگی و چوب نور و سایه است که می توان در لیدو بوفه رستوران ملکه ویکتوریا به جایگزین بسیار پیچیده تر و مجلل دکور. رو به جلو عرشه بالا منطقه بازی به روز رسانی شده برای تحت پوشش کاسه / کروکت چمن باشگاه و به نظر می رسد دوست داشتنی کامل با Astroturf.

در عرشه 2 و 3 بیشتر پیشرفت شده است. پله در لابی بزرگ خرس های چوبی نقاشی با آبرنگ روی گچ اصلی ملکه الیزابت و پرتره از علیاحضرت ملکه است که نمی شود از دست رفته. نمودار اتاق بار (در یافت ملکه ویکتوریا & QM2 ) جایگزین شده است با تمدید اتاق ناهار خوری منطقه از خاک انگلیس رستوران که ظرفیت تک صندلی Britannia باشگاه ناهارخوری برای درجه بالا بالکن اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل مسافران است. همچنین کافه کرنتن و Veuve Cliquot شامپاین bar شده اند در هم ادغام شدند و به صورت یک نوار بزرگتر منطقه است.

در گذشته در هیئت مدیره وجود دارد یک جایگزین جدید ناهارخوری رستوران که جایگزین تاد رستوران انگلیسی بر روی کوئین مری 2 و ملکه ویکتوریا. این یک فرانسوی است و به نام ایوان آن است که به درخشان 20 سبک دکور و به نظر می رسد بسیار جذاب است. آنها نیز افزایش یافته مغازه ها در هیئت مدیره با یک Fortnum & فراماسون به علاوه تغییر حراج هنر نشان دادن اتاق به یک گالری هنری با قیمت مناسب. بر خلاف هنر در یافت مزایده در هیئت مدیره کشتی های دیگر – تصاویر و نقاشی ها برای فروش در این نمایشگاه در هیئت مدیره ملکه الیزابت در حال مواردی که شما در واقع می خواهید به آویزان بر روی دیوار خود را و نشان دادن خاموش!

همانطور که با تمام Cunard کشتی کروز شما هنوز هم پیدا کردن امضا لمس است که این کشتی به سادگی بی نظیر است. رایگان مهمان launderettes در هر عرشه کومودور باشگاه و شیر طلایی میخانه خدمت رایگان Fish & chips در موقع ناهار. البته ملکه توپ اتاق به خصوص مجموعه Cunard کشتی جدا از دیگران. این است که یک باند بزرگ رسمی محل سرگرمی و تنظیم به صورت روزانه چای بعد از ظهر با چین و سفید دستکش پیشخدمت خدمت scones و منعقد کرم.

فراموش نکنید که این جایگزین رایگان ناهار خوری و شب در یک بخش از رستوران لیدو – ناهار خوردن با رزرو با پیشخدمت سرویس ها و منوها. آنها جایگزین تم سنتی انگلیسی Carvery, هندی, شرقی, فرانسوی و ایتالیایی در طول کروز.

سلطنتی آبگرم است به خوبی به ارزش هزینه اضافی قابل پرداخت برای نشت آب درمانی استخر و حرارتی آرامش سالن. مرکز تناسب اندام رایگان است و این تفکیک در حال تغییر اتاق هر یک رایگان سوئدی سونا که بسیار محبوب هستند.

همه در همه – دوست داشتنی پیچیده کشتی و نه فقط یک کلون خط تولید ،

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *