[ad_1]

این فرودگاه استانستد لندن واقع شده است در منطقه Uttlesford در استانستد Mountfitchet نزدیکی Essex. آن است که تقریبا در فاصله 48 کیلومتری از شهر لندن. این مسافر فرودگاه یکی از پنج فرودگاه بین المللی است که وجود دارد در لندن است. آن را اجرا و مدیریت بع مقام است که همچنین مسئول عملیات و مدیریت برای تمام فرودگاه های دیگر نیز هست.

Stansted محبوب مسافری فرودگاه است که به طور گسترده ای قابل دسترسی است و طیف گسترده ای از کم هزینه پرواز سفر بین لندن و مختلف اروپایی مقصد. وجود دارد نزدیک به 100 پرواز های مختلف اپراتورهای که در دسترس هستند در استانستد.

فرودگاه استانستد لندن امکانات

وجود فرودگاه استانستد لندن امکانات مدرن و به طور کامل ارائه شده فرودگاه مرکز است که نظر هر جنبه ای از آسایش مسافر مهم است. اینها همه نکات برجسته آن خدمات و امکانات داخلی و بین المللی برنامه سفر ساخته شده از اینجا.

وجود دارد که بخش بزرگی از داخلی و بین المللی مسافران به انگلستان هر سال است. آنها عبارتند از گردشگران و مسافران اوقات فراغت برای کسب و کار و حرفه ای هستند. در هر رانده است نیازهای خود را. اما می توان آن را با خیال راحت گفت که فرودگاه استانستد زندگی می کند تا به تمام انتظارات بین المللی و سفر بی خطر.

اول از جنبه های مهم این فرودگاه است که آن را به شما فراهم می کند با طیف گسترده ای از گزینه های برای سفر. چندین پرواز اپراتورها و در نتیجه بودجه و یا سفر لوکس گزینه های اندازه در دسترس است.

وجود یک سیستم رزرو در دسترس به طور مستقیم در فرودگاه. از این رو مسافران می توانند خود را رزرو اینجا و حتی جمع آوری اطلاعات درآمده است.

هنگامی که شما وارد در فرودگاه استانستد پرواز خود را در زمان شما ممکن است نیاز به صبر کنید قبل از اینکه شما روی. وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که وقت خود را نمی خواهد به خوبی به سر برد که وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای تعامل با خودتان.

شما می توانید یک جلسه اینترنت و مرور در حالی که شما وجود دارد – یک گزینه جالب برای گذراندن وقت خود را به خصوص برای کسانی که علاقه مند به گشت و گذار با رایانه است. وجود دارد یک انتخاب گسترده ای از رستوران ها و کافه ها. شما می توانید لذت بردن از مواد غذایی مختلف و نوشیدنی ها در این مکان است.

پس از آن است که دامنه را برای خرید آخرین لحظه نیز هست. خرید بازی های آرکید نیز بخشی از این طرح از فرودگاه استانستد. علاوه بر این هنگامی که شما انجام می شود با این همه گزینه های شما ممکن است به سادگی به استراحت و در بزرگ سالن در حال حاضر در فرودگاه برای مسافران است.

لندن به فرودگاه استانستد

چندین وسیله ای برای رفت و آمد به و از فرودگاه استانستد. راه آهن ترمینال کمکی به فرودگاه شما را به مکان هایی مانند کمبریج لستر لیورپول و Midlands در میان چندین نفر دیگر با قطار به طور منظم خدمات.

نیز وجود دارد که به خوبی توسعه یافته حمل و نقل پایانه ، اتوبوس ها وجود دارد و مربی شرکت های خدمات که رفت و آمد به نقاط مختلف لندن و حتی سایر نقاط انگلستان است. در ضمن برای حمایت از این وجود دارد که به خوبی شکل گرفته است شبکه جاده. این همچنین باعث می شود رفت و آمد آسان تر و حتی سریعتر برای همه کسانی که از شما برنامه ریزی برای رانندگی.

بنابراین برای همه, جدیدترین و حتی مقرون به صرفه برنامه سفر وجود دارد London Stansted airport با همه امکانات خود را برای راحتی مسافر و سفر بی خطر.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *