[ad_1]

من زندگی در پنساکولا تمام زندگی من است. من هم 21 دو سال پیش و من رفتن به مرکز شهر Pensacola غالبا. این می تواند گاهی اوقات خسته کننده و تکراری رفتن به همان مکان در هر آخر هفته و دیدن همان مردم است. کمی بیش از یک سال پیش شنیدم Pensacola رفتن به باز کردن یک آبجوسازی در مرکز شهر منطقه تاریخی است. من به دنبال به جلو به چیزی منحصر به فرد و متفاوت است. پس از آن باز کرده است آن را تبدیل به یکی از مکان های مورد علاقه برای رفتن است و معمولا اولین توقف من برای شروع من شب.

در 19 نوامبر 2011, Pensacola خلیج آبجوسازی (PBB) خود را جشن گرفتند سالگرد یک سال. با توجه به محل سکونت خود را در پنساکولا تاریخی منطقه PBB مجاز به خدمت فقط الکل. به جای آنها به فروش پاینت و شما آبجو به صورت رایگان. آنها یک پرواز از همه آبجو در شیر است که شما می توانید نمونه سلیقه اگر شما خرید یکی از آنها لیوان. پرواز لیست اسامی آبجو زیر شیشه به طوری که شما می دانید که آبجو شما مزه هستند. شما همچنین می توانید صفحه اصلی آبجو مورد علاقه خود را با خرید یک غرغرو و یا یک بمب افکن است. این growler یک گالن کوزه و بمب افکن است که 32 اونس بطری.

در حال حاضر PBB نه آبجو در شیر و هشت نفر از آنها که دم در مرکز خود را. مختلف آبجو شامل یک Pale Ale (IPA), کهربا یک پورتر, اضافی, pale ale, گندم, فوق العاده ویژه تلخ (ESB) و قهوه ای آل. آنها همچنین باید یک وانیل کدو تنبل پورتر است که فصلی آبجو آنها دم برای هالووین. دیگر آبجو در شیر است گوردون Biersch چک pils. گوردون Biersch چک تنها آبجو آنها نمی دم. هر یک از آبجو است که منحصر به فرد به نام پس از تاریخ و فرهنگ Pensacola. Sawgrass, گندم, Riptide کهربا و فانوس پورتر هستند فقط چند نمونه است. مورد علاقه شخصی من است دیگر در دسترس نیست اما از آن است که مخلوطی از سال 1845 Pilsner و Pensacola خلیج ESB. آن را به نام “سه گانه E” نام یکی از صاحبان که در آن ایجاد شده است. زمانی که pilsner در دسترس نیست من ترجیح می دهم یا کهربا یا IPA. این PBB همچنین باعث می شود خود به خود ریشه آبجو و کرم سودا برای کسانی که نه در خلق و خوی برای آبجو.

هنگامی که شما راه رفتن را به taproom از آبجوسازی شما متوجه خواهد شد چه من دوست دارم بیشتر در مورد محل ، وجود دارد یک تم دریایی در حال حاضر با بشکه با استفاده از جداول رازک حلق آویز از سقف و شیپور خاموشی نشسته پشت نوار. آنها یک انتخاب خوب از موسیقی است که بیش از حد با صدای بلند وجود دارد و همیشه خوب جمعیت اشغال محل. روپوش بسیار زیبا و خوش مشرب. آنها بسیار آگاه در مورد محصول خود را و می تواند به شما بینش از آنچه که شما در حال نوشیدن. تورهای آبجوسازی در دسترس هستند در صورت درخواست.

کلمه گسترش یافته است به سرعت در مورد PBB. چندین رستوران و کافه در مرکز شهر و در اطراف Pensacola منطقه در حال خدمت حداقل یک نوع از آبجو از آبجوسازی. من در تالاهاسی حدود شش ماه پیش و فرستاده من یک متن گفت او فقط دستور Riptide کهربا در یک رستوران. او به دنبال آن گفت: چگونه دیوانه از آن شد که چگونه سریع آنها در حال گسترش در یک مقدار کوتاه از زمان. آن را در طولانی برای آنها را به گسترش خود دم ظرفیت یا نه. حدود هشت ماه پس از افتتاح آنها در حال حاضر نصب دو تانک در عقب به دم بیشتر آبجو! با توجه به صاحب آنها قصد دارد در آینده به گسترش و حتی بیشتر شامل خود را در خط بتلنج و کنسرو خط.

PBB در واقع 225 E. ساراگوسا خیابان در مرکز شهر زیبا و تاریخی منطقه از پنساکولا. اگر شما در منطقه, من به شدت توصیه می شود توقف و گرفتن یک آبجو.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *