[ad_1]

گلگون خاردار, Puntius conchonius, بسیار آسان ماهی نگه دارید. گاهی اوقات این نام رایج است املای روزی بارب. ماهی Conchonius یک کاربر مترادف نام علمی. می آید از آسام و بنگال در هند قاره. در آن می تواند رشد به حدود 6 اینچ (16) اما در آکواریوم نیست و به طور کلی بیش از حدود 4 اینچ (10 سانتی متر).

شرایط آب

این Rosy Barb بسیار انعطاف پذیر است در آن مورد نیاز است. PH بین 6.5 و 7.5 مناسب این ماهی است. اگر چه آن را برای زنده ماندن کمی اسید و آب آن را به نظر می رسد ترجیح می دهند کمی قلیایی آب است.

آن است که نه بیش از حد ناراحت سختی آب, اما به نظر می رسد مانند برخی از سختی در آب است.

آن را می توانید در دمای بین 10 درجه سانتیگراد (50 درجه فارنهایت) و 32 درجه سانتیگراد (90 درجه فارنهایت). من نمی توصیه به افراط و محدوده آن, اما من شنیده ام از مواردی که از آن شده است با موفقیت نگه داشته و به عنوان یک ماهی برکه در آدلاید حتی در زمستان که نشان می دهد می توانید آن را حتی در دمای پایین تر از 10 درجه سانتیگراد (50 درجه فارنهایت). این یکی از ماهی که خوشحال است در اتر گرمسیری یا سرد آب آکواریوم به عنوان طولانی به عنوان شرایط هستند نه بیش از حد شدید است.

مواد غذایی

این ماهی بسیار آسان به خوراک. آن را به خوردن عملا تمام انواع مواد غذایی ماهی. این جانور همه چیز خوار است و می خورند نرم جوشانده اسفناج و همچنین پوسته پوسته شدن پلت زنده و مواد غذایی منجمد. در یک مخلوط مخزن تماشای ماهی را به مطمئن شوید که گلگون Barbs در حال گرفتن تمام مواد غذایی است. آنها خوردن بسیاری. مطمئن شوید که شما را آلوده آکواریوم با قرار دادن مواد غذایی بیشتر از آکواریوم و فیلتر می تواند اداره کند.

خوب غذای زنده برای خوشبو Barbs است دافنی.

اصحاب

گلگون بارب ماهی تحصیلات است و حداقل 6 در حال ترجیح داده می شود. در یک مدرسه آنها بسیار کمتر احتمال دارد به یک مشکل برای ماهی های دیگر است. آن است که یک ماهی بزرگتر از بسیاری از آن مشترک اصحاب عنوان بسیار فعال; به طور طبیعی آن را گاهی اوقات می تواند باعث مشکلات.

برخی از مناسب اصحاب و: ParaguayTetras, PristellaTetras بوئنوس آیرس Tetras کلمبیا Tetras, Rummy Nose این, نوعی سگ کوچک خالدار Rasboras, Scissortail Rasboras لیمو Tetras سیاه بیوه Tetras امپراتور این سر و دم نور این شیشه Bloodfin Tetras, Swordtails, Platies, کون بزرگ, گورخر, Danios, Glühlichtsalmler Tetras و ابر سفید کوه Minnows و همچنین Corydoras گربه ماهی مانند فلفلی گربه ماهی.

برخی از ماهی من قطعا توصیه نمی به عنوان همراهان برای این ماهی ها: Siamese Fighting ماهی گوپی و Endlers گوپی.

برخی از ماهی های کوچک مثل نئون Tetras و کاردینال این ممکن است همه حق است در حالی که گلگون Barbs اما هر نوع ماهی شما قرار داده و شما نیاز به هدایت توسط اندازه در افراد و همچنین گونه.

انواع

وجود دارد انواع مختلفی از Rosy Barb از جمله نئون Rosy Barb طولانی Fin Rosy Barb قرمز شیشه ای Rosy Barb های سرخ Rosy Barb و طلا نئون Rosy Barb.

پرورش

این Rosy Barb یکی از ماهی ها که غالبا تخم مرغ را در یک آکواریوم خانه بدون صاحب خود را که تا کنون از آن آگاه است. تخم مرغ به طور معمول خورده طولانی قبل از آنها تخم و هر که آیا هاشور خورده به عنوان کوچک نوزادان با صاحب خود هرگز حتی دیدن آنها.

نر گلگون Barbs دارای رنگ مایل به قرمز است که به گونه های خود از نام های متداول در حالی که زنان بیشتر رنگ زرد.

اغلب علاقمندان در تلاش برای پرورش آنها استفاده خواهد شد تریو از دو مرد و یک زن. ماهی باید به خوبی مشروط با مواد غذایی غنی از قبل. این بسیار آسان برای انجام با این گونه زیرا آنها چنین خوب خواران. من که کرم خونی منجمد هستند یک غذای خوب است.

پرورش تانک باید مقدار زیادی از گیاهان; هر دو غوطه ور و شناور هستند. PH خنثی است که احتمالا بهترین است. سه نفر است که اغلب قرار داده و به پرورش تانک هنگامی که آن را تاریک و تخم ریزی خواهد شد صبح روز بعد یا صبح روز دوم. هنگامی که آنها باعث این زن باید قابل توجهی نازک تر و پدر و مادر باید برداشته شود. هر زن دراز خواهد شد صدها نفر از تخم مرغ است.

تخم مرغ تخم در 24-48 ساعت است. بچه ها نسبتا کوچک است. در ابتدا آنها را به خوردن infusoria یا بهترین غذاهای سرخ, اما آنها به سرعت رشد می کنند و به زودی قادر خواهد بود به خوردن بزرگتر غذایی مانند نمایش دافنی.

پرورش دهندگان حرفه ای گاهی اوقات به سادگی اجازه دهید خود را خوشبو Barbs نژاد به طور طبیعی در استخر.

یک بار به تایید مشاهدات من است که من گلگون barbs بودند اغلب تخم ریزی و بدون هر گونه ویژه محرک بودن داده من قرار دادن چند گلگون Barbs به یک نوع پرورش دام با یک سوراخ پایین به طوری که هر تخم مرغ گذاشته می گیرند و اگر تخم ها در آکواریوم. من تعدادی از نوزادان در این راه است.

رشد نوزادان

کودک گلگون barbs شدید ماهی. آنها خوب غذا بخورید و می توانید بسیار سریع رشد می کنند اما لازم است به آنها به اندازه کافی فضا و نگه داشتن آب با کیفیت بالا. من پیشنهاد می کنم بیشتر جزئی تغییرات آب از معمولا انجام می شود.

آنها خواهد بود قادر به خوردن به نمایش دافنی کاملا به سرعت. این قطعا به نفع از دافنی و مناسب دیگر به اندازه مواد غذایی زندگی می کنند.

فیدر ماهی

این Rosy barb یکی از بسیاری از ماهی ها گاهی اوقات استفاده می شود به عنوان فیدر ماهی. از نقطه نظر مردم آنها را به فروش آنها برخی از مزایای این. آنها آسان به نژاد آسان به رشد می کنند و مردان فروش بهتر از زنان پس اگر آنها را جداگانه می تواند بسیاری از مردان در اوایل آنها می توانند چیزی برای دختران جوان.

شخصا, من فکر می کنم که فیدر ماهی اغلب استفاده می شود زمانی که آن را لازم نیست اگر چه من تشخیص می دهم که وجود دارد موارد که در آن وجود دارد کمی جایگزین. ما در فروشگاه ما به فروش نیست هر ماهی تعیین شده به عنوان فیدر ماهی اما من به خوبی آگاه است که برخی از کوچک گلگون Barbs ما فروش ارزان تغذیه به چیزهای دیگر.

آفت ماهی

این Rosy Barb قطعا پتانسیل را دارد که باعث آسیب به اکوسیستم شکننده. با هر حیوان خانگی ماهی باید آن را هرگز نمی توان به یک وضعیت که در آن می توانید فرار به طبیعی آبراه. آنها هرگز نباید منتشر شود و مورد استفاده برای طعمه زنده است. گیاهان از یک حوضچه ماهی در آن نیز نباید قرار داده و به طبیعی آبراه. دو بار در جدید راه اندازی حوضچه بچه ماهی به نظر می رسد. تئوری من این است که تخم مرغ ماهی بر روی گیاهان قرار داده و به برکه.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.