[ad_1]

آنچه می بینید – شما همیشه تعجب که چرا کمی ایتالیا در خدمت مواد غذایی گیاهی تنها? ما فکر می کنم ما باید در داخل اطلاعات است. به این دلیل است که صاحبان این شرکت در حال Gujaratis.

در حال حاضر در اینجا یکی دیگر از قطعه ای از پس زمینه. این برند که در واقع آغاز شده توسط یک آشپز ایتالیایی به نام همین Giovani, 17 سال به عقب هنگامی که او آمد به دیدار اوشو را آشرام در پونا. بنابراین او شروع به چیزی به نام La پیتزا فروشی که هنوز هم اجرا می شود در پونا با همین نام است. کمی در ایتالیا آغاز شد و بعد از آن در زمان.

این نام تجاری در حال حاضر گسترش به شهرهای متعدد مانند بمبئی گوا و بسیار خود ما حیدرآباد. و در حالی که Giovani است و دیگر صاحب شرکت او باعث می شود آن را یک نقطه برای آمدن به هند به مشاوره در منو و سبک پخت و پز. پس از همه, کمی, ایتالیا, است که شناخته شده برای آن غذاهای اصیل ایتالیایی.

کوچک ایتالیا در حیدرآباد شما را به یاد یک کلبه کوچک. ساده در ظاهر و حداقل زمانی که آن را می آید به دکور این رستوران غذاهای مدیترانه ای نیست واقعا باید یک نمای شیشه ای است که اجازه دهید شما ببینید چه چیزی در فروشگاه برای شما در داخل. بنابراین اگر هیچ یک از رستوران کارکنان ایستاده است در خارج, شما همچنین می تواند راه رفتن توسط.

مردم پشت Zafraan لاگونا اما به نظر می رسد که متوجه شدم این. برای آنها کسی ایستاده در خارج از usher به شما در. در واقع شما گام به گام از آسانسور و درب Zafraan باز خواهد شد برای شما – حتی در حالی که شما در حال تصمیم گیری در میان Zafraan, Malgudi و ریحان که همه آنها در واقع در همان طبقه.

آنچه شما دریافت کنید – تا آنجا که محیط نگران است Zafraan به شما می دهد یک تجربه لذت بخش با رنگ های خاکی مانند قهوه ای تیره و کرم برای مبلمان و دیوار و سقف. یک خط تیره از رنگ پخش اطراف با فلور نقاشی های روی دیوار. کوچک آب بدن در فضای داخلی می افزاید: این عنصر از خود نمایی می کنند. کم نور روشنایی تأکید کرد و آن را مناسب برای آرام ناهار خوردن ،

در حال حاضر این محل است برای شما اگر شما به دنبال داشتن خود را به طور منظم کرایه. لبنانی و غذاهای ایتالیایی است که آنچه در درجه اول در ارائه. کافی وجود دارد انتخاب برای هر دو گیاهخوار و غیر گیاهخوار.

ما سعی چای سرد (Rs. 80 هر) و گیاهی سالاد سزار (Rs. 200). چای سرد شد درست و مناسب از نظر عطر و طعم دما و اندازه بخش. در حال حاضر به صداقت بررس است یکی از کسانی که شراب خواری در سالاد. این سالاد سزار تغییر ادراک خود croutons کاهو و فلفل با کامل خط تیره از نمک, فلفل و خامه پانسمان.

ما نقل مکان کرد به برخی از لبنان کباب. این در واقع نه ما تحت تاثیر قرار دادن مقدار در نظر صحت زیرا ما در بر داشت آن را بیشتر هند در طعم و مزه. سپس نان پیتا همراه با آن نرخهای پایین. در حالی که پیتا بود متوسط نرخهای شد ارزش سرقت دستور العمل های.

Zafraan لاگونا نیز داخلی و وارداتی شراب برای شما نمونه. و حتی آن را جداگانه رنگی گوشه برای نوشیدنی و موسیقی که در آن شما می توانید نگه داشتن یک حزب برای حدود 25 نفر است. آنها حتی یک DJ در آینده یک بار در هفته. جدای از آن, رستوران طول می کشد تا فضای پذیرایی و تحویل سفارشات.

حکم – رستوران ایده آل است برای آرام شخصی یا رسمی دیدار کرد. این مواد غذایی متفاوت است و خوب است به طعم و مزه. در حالی که چند تا از آن ظروف رای بالا در مقابل اصالت برخی از آنها لغزش. خدمات سریع و مؤدبانه برخوردار هستید. قیمت ها در سمت بالاتر و پس از آن کمی سنگین را در جیب. پارکینگ است که واقعا یک مسئله به دلیل آن است که واقع در یک مرکز.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *